Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 27 от 31 ПърваПърва ... 172526272829 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 261 до 270 от общо 307
  1. #261
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    В момента дистрибутор на Аграна дава цена на "Апифонда" 1,95 лв/кг с ддс за 15 кг разфасовки. Захарта на чували я предлагат 1,54 лв/кг с ддс, минимално количество 1 пале 600 кг. Чета из форума цена на дребна разфасовка на захарта в "Метро" 1,44 лв/кг, което ми изглежда нелогично, но сигурно си има причина. Та мисълта ми е, всичко, което в забърканата от мен храна ще е водно съдържание, ми сваля цената надолу със съответния процент. Въпроса ми е колко е процентното съдържание на водата в "Апифонда" например, тогава мога да направя сметката дали си струва.

    https://www.youtube.com/watch?v=LhgTjEjcSFc

    Гледай след седма минута.

  2. #262
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Хм, 4 %, по-малко е, отколкото очаквах.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  3. #263
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Захар днес на "Метро" - "захира", 1,48 лв/кг в еднокилограмови пакети. Как става тая работа - дистрибутора на "Аграна" я дава 1,54 на чували и иска да вземеш минимум 600 кг, а "Метро" дава същата 1,48 и може да си купиш минимум 10 кг Или не е същата?
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  4. #264
    Заслужил Автор
    Регистриран
    21.03.2015
    Мнения
    442
    Пчеларски район
    общ.Левски,обл.Плевен
    Методът на Кисов го използвам от както пуснаха на пазара Апифонда.Много е удобно и практично.Режеш си парче овиваш го в скреч фолио,изрязваш му отвор и поставяш върху рамките.А колкото до водното съдържание мисля че беше по-ниско от 4%.

  5. #265
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    "пастообразна храна за пчели FONDABEE "

    Как да си представя- пастообразна ? Маже ли се или може да се реже ( блок 15кг )?

  6. #266
    Имат разфасовка от по 1 кг, разликата в цената с 15 килограмовия блок не е голяма 5-10 ст.
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  7. #267
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от ianev Виж публикацията
    Имат разфасовка от по 1 кг, разликата в цената с 15 килограмовия блок не е голяма 5-10 ст.

    пастообразна храна за пчели FONDABEE 1кг (12x1кг)в кашон цена 2.05лв за кг



    пастообразна храна за пчели Fondabee 15кг в кашон
    цената е 1,90лв на кг


    Цели 15 стотинки. Не виждам отстъпки за количество, но в момента се интересувам, може ли да се реже на филии.

  8. #268
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Май ще трябва да звъннеш по телефона да питаш
    тел 0876521546

  9. #269
    Ние взехме 370 килограма, в сряда пристига. Най добре звънни по телефона както ти казва Рости.
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  10. #270
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от ianev Виж публикацията
    Ние взехме 370 килограма, в сряда пристига. Най добре звънни по телефона както ти казва Рости.
    Е , Няма ли да споделиш цена за тези 370 кг. Той Гогата ще се включи, но мислех, че има колеги, които са я ползвали.

 

 
Страница 27 от 31 ПърваПърва ... 172526272829 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •