Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 20 от 20 ПърваПърва ... 10181920
Резултати от 191 до 193 от общо 193
  1. #191
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Думата , дума отваря .
    Преди 5 години , производител на изкуствено оплодени майки ,, Карника ,, от Германия ми ги предлагаше по 20евро бройката .
    Срок за получаване до 24 часа от заявката . Транспорт 5 евро .
    Добри майки са и от Словения .
    Колкото до българските производители на пчелни майки - ,, напънала се планината и родила мишка ,, .
    Kакво е това ,, Родопика ,, ?

  2. #192
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Защо не и ,, Балканика,, ?

  3. #193
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Пак повтарям, че не е до парите или до неустойката. Елате ми на гости да направим една нашенска сбирка с преяждане и препиване, и в нея ще вложа 10 пъти повече пари и време, но поне ще ни е кеф докато си лафим на приятни пчеларски теми. Просто заплахата в момента е на друго място, но няма как това да го споделя в публичното пространство.

    Приемете, че доброволно приех да бъдат критикуван и оплюван, в името на една по-висша цел, която пак е във ваш личен интерес (и в интерес на всички пчелари). Иначе предполагам се досещате, че ако за мене си трябва тази година да произведа 4-5 хиляди майки, съвсем на майтап можех да направя и още 300 за колеги и приятели. Но проблема не е в майките, не е и в парите .......

    Не се сърдя на никого - просто искам поне малко от малко едно разбиране по въпроса. Ако имаше някакъв друг начин да постъпя - щях да го направя. За съжаление обаче няма друг начин. Просто постъпих по най-добрия възможен начин при така стеклите се обстоятелства. Живот и здраве - след като премине опасноста, ще разберете пълната истина. Засега просто искам да ми повярвате, че нямах друга алтернатива.

    Разберете - в момента текат събития, които засега трябва да останат в тайна, ако искаме да имаме благоприятно развитие за всички нас. И много ви моля не ме разпитвайте повече - и без това вече казах неща, които не трябваше да ги казвам.

    Матеев,шапка ти свалям за всичко което си направил в тоз живот! Малко са хората-пчеларите,които могат правилно да те разберът! Всеки е лумнал по ЕВТИНИ И КАЧЕСТВЕНИ МАЙКИ ,но то така не става с магическа пръчка! Малцина са трезвомислещите !

 

 
Страница 20 от 20 ПърваПърва ... 10181920

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •