Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 21 до 22 от общо 22
  1. #21
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Две новини:
    Добра и лоша
    Добрата:
    От утре, 17 юли започва приема на заявленив за субсидии по европейските програми Приемът ще бъде от 17-ти до 26-ти юли, а инвестицията трябва да е от периода 01 януари до 31 август 2023г. В списъка с материалните активи, които са допустими за субсидиране са включени и охранителните системи, като процента на подкрепа е 70%.
    Лошата:
    При неблагоприятно стечение на обстоятелствата и висока зимна смъртност се очаква да зачестят "програмаджийските" кражби.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  2. #22
    Почетен Автор
    Регистриран
    14.06.2021
    Мнения
    650
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Две новини:
    Добра и лоша
    Добрата:
    От утре, 17 юли започва приема на заявленив за субсидии по европейските програми Приемът ще бъде от 17-ти до 26-ти юли, а инвестицията трябва да е от периода 01 януари до 31 август 2023г. В списъка с материалните активи, които са допустими за субсидиране са включени и охранителните системи, като процента на подкрепа е 70%.
    Лошата:
    При неблагоприятно стечение на обстоятелствата и висока зимна смъртност се очаква да зачестят "програмаджийските" кражби.

    Е за какво да крадат. Аз даже не съм регистриран пчелар а имам 13 кошера. Някой ако иска мога да му продам 10 Даже ще го викна да си ги избере. Барабар с кошерите му ги давам и рамките. Само дето кошерите са стар модел и не знам дали ще им свършат работа.

 

 
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •