Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 21 до 25 от общо 25
  1. #21
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    Цитат Първоначално публикувано от nolkov Виж публикацията
    На мен ми казаха 1 година гратисен период, за да подмена основите....
    Много не компетентен отговор си получил,ама то 10-11 серт.фирми нямат угодия,но правилата са си правила.За това е и този преходен период 3-5 год. П.П ,следва пр.
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  2. #22
    Наблюдател
    Регистриран
    26.04.2015
    Мнения
    18
    Пчеларски район
    гр.Шумен
    Цитат Първоначално публикувано от BleX Виж публикацията
    Някой има ли представа бургаските восъчни основи могат ли да се използват за биологично пчеларство? В сайта на производителят пише че са подходящи, но не знам дали сертифициращите фирми за биологично пчеларство разрешават използването на такъв тип основи.
    Изискай им сертификата им, и го покажи на фирмата която си си избрал да те сертифицира и контролира, те ще ти кажат дали всичко е ок. Ако някой има контакти на фирма с валиден сертификат моля да сподели контакти

  3. #23
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    Цитат Първоначално публикувано от BleX Виж публикацията
    Някой има ли представа бургаските восъчни основи могат ли да се използват за биологично пчеларство? В сайта на производителят пише че са подходящи, но не знам дали сертифициращите фирми за биологично пчеларство разрешават използването на такъв тип основи.
    Пълен абсурд,даже не си го и помисляйте,че ще мине.............не че не е логично и сами да се сетите ама.................
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  4. #24
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    Цитат Първоначално публикувано от Dian_Nedyalkov Виж публикацията
    Изискай им сертификата им, и го покажи на фирмата която си си избрал да те сертифицира и контролира, те ще ти кажат дали всичко е ок. Ако някой има контакти на фирма с валиден сертификат моля да сподели контакти
    Какво , какво да изисква?,то в ДЪРЖАВАТА сертифициран производител на НАТУРАЛИН основи няма ,ти за гаражната пластмаса си тръгнал да претендираш.Питайте,ама питайте първо....
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  5. #25
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.10.2010
    Мнения
    302
    Пчеларски район
    Севлиевски
    В Lacon на мен ми казаха ,или преса и собствено производство,или протокол,че основите са произведени от собствен восък от Горна Оряховица или Сливен

 

 
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •