Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 31 до 35 от общо 35
  1. #31
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,885
    Чакай бе Павка, тука сме в темата за допинга, за болестите си има цял раздел па аз не съм за там бе. Искам и аз да съм модерен! Това женско биле как ти звучи? Ами свещен босилек? Дългия пипер съм сигурен че ще им действа, досега съм ги черпил само с лют домашен. И от мен Наздраве, ама не съм на домашно
    Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ
    Всеки трябва да извърви своя пчеларски път... Доктора от Павликени

  2. #32
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.07.2013
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Странджа
    Женско биле кайш.А бе,търтеите да не почнат да носят и те мед от туй чудо.Я пробвай и ако има ефект,здраво напред.Само ще требе да намериш и подходящи търтеи за госпожиците.Я скивай кви са се пръкнали вече : http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1364666

    Туй за купешкото не прозвуча добре.Жената след малката ракия и сипах един J&B за десерт и ми вика : "Къв е тоя чай"?
    Който управлява знанието,управлява всичко!
    "С пари можеш да си купиш къща,но не можеш да създадеш дом,с пари можеш да имаш компания,но не и приятели,с пари можеш да си купиш лекарства,но не и здраве!" - китайска поговорка...
    "Повечето хора не искат свобода, защото е отговорност, а те се страхуват от нея" Зигмунд Фройд

  3. #33
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.07.2013
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Странджа
    Ей,що народ влезе да ни чете глупостите.Колеги,ще извинявате,говори джибромицина в мен .
    Който управлява знанието,управлява всичко!
    "С пари можеш да си купиш къща,но не можеш да създадеш дом,с пари можеш да имаш компания,но не и приятели,с пари можеш да си купиш лекарства,но не и здраве!" - китайска поговорка...
    "Повечето хора не искат свобода, защото е отговорност, а те се страхуват от нея" Зигмунд Фройд

  4. #34
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,885
    Хаххаа Павка бе, наплюх си лаптопа с фъстъци ве, що тъй праиш. Аз на Тул-аморче, сори за офа и лека...
    Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ
    Всеки трябва да извърви своя пчеларски път... Доктора от Павликени

  5. #35
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Браво -супер !След голямата скука тази вечер ,това дойде добре ,смях се от съце.Наздраве.

 

 
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •