Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 29
  1. #11
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    За 2500 рамки пирончетата тежат малко под 2 килограма. И понеже е почти сигурно, че ги няма във всеки един селски магазин, пак ще ти се наложи да ги купиш от интернет и пак ще платиш куриер за 2 кг. Не ме разбирай погрешно. Не ми пука дали комплекта ще е със или без пирони. Дори на мене ми е по-лесно да е без. Просто си мислех че правя добро, слагайки ги и тях, а то се оказа че съм сбъркал. Мисля си обаче, че ако бях направил комплектите без пирони, тогава пък някой друг щеше да ме критикува защо ги няма. И пак щях да съм сбъркал.

  2. #12
    Заслужил Автор
    Регистриран
    18.11.2013
    Мнения
    487
    Пчеларски район
    с.Просена
    Комплекта както е оформен е идеалния вариант.jojonov Двата различни пластмасови елемента (трапец от едната страна и равно от другата). е когато заклейват повърхноста да е по малка за това се продават така комплект от два различни пластмасови елемента . Който си търси нещо разбито като детайли има ги в пчеларските магазини(бакалий)
    Милен Михов

  3. #13
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Самият детайл е разработен да се кове с пиронче, и то точно с това пиронче, което е в комплекта с него. С такер не става. С игли не става. По-голямо пиронче няма да влезе в отвора. Същото важи и за главичката, за която има специален жлеб в детайла. С по-малко пиронче не става - детайла хлопа. Въобще този детайл е разработен за това пиронче и е близко до ума, че пирончето трябва да е в комплекта.

    Сега трябва да започнеш да ме убеждаваш, че производителите на леки коли трябва да ги продават небоядисани и без джанти и гуми, защото разбираш ли има клиенти, които искат сами да си ги боядисват и тунинговат.

  4. #14
    Заслужил Автор
    Регистриран
    18.11.2013
    Мнения
    487
    Пчеларски район
    с.Просена
    Миналата година си ги ковах с Такера и все още си стоят по рамките не са мрънали
    Милен Михов

  5. #15
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    За комплект от 400 рамки пироните струват само 1 лев. За този лев ли беше цялата тази олелия?

  6. #16
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Лично , аз съм доволен от разделителите .

  7. #17
    Заслужил Автор
    Регистриран
    17.02.2015
    Мнения
    275
    Пчеларски район
    София, Симеоново
    Здравейте! Втори ден на посочения телефон не вдига никой. Матеев, ако можеш да провериш как стои въпросът, искам да си поръчам 400 комплекта.
    София, Еконт (Спиди) Илиянци, Емил Милев, 0889 602729.
    0899946746 Поздрави, Емо.

  8. #18
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Телефона е на жена ми, а тя понякога слиза до града да свърши една или друга работа. Можеш да звъниш и вечер до 22:00 часа - тогава в къщи винаги има хора.

  9. #19
    Заслужил Автор
    Регистриран
    17.02.2015
    Мнения
    275
    Пчеларски район
    София, Симеоново
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Телефона е на жена ми, а тя понякога слиза до града да свърши една или друга работа. Можеш да звъниш и вечер до 22:00 часа - тогава в къщи винаги има хора.
    Преди малко госпожата ми се обади, ще ги изпрати. Благодаря!
    0899946746 Поздрави, Емо.

  10. #20
    Заслужил Автор
    Регистриран
    31.01.2012
    Мнения
    481
    Пчеларски район
    Южен централен
    И аз ги ползвах за около 400 рамки тази година.удобни са за монтаж, но понякога се отделят при вадене на рамката. Предполагам че ако дървесината беше по тврда намаше да се случва. Убеждавам се ,че изработката с уширители си е доброто решение макар и по-скъпичко.

 

 
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •