Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 11 до 16 от общо 16
  1. #11
    Автор
    Регистриран
    21.07.2013
    Мнения
    127
    Щом има компютър и може да пише на клавиатура,значи е достатъчно образован и грамотен.Форума има правила и те трябва да се спазват от всички.

  2. #12
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Положението е по-лошо и от това, което го виждате. Не знаете колко пъти съм влизал в чужди постинги, за да поправям правописа. Напоследък обаче не го правя това, защото не ми останаха нито нерви, нито време.

  3. #13
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,885
    Две страници бля бля а всичко е толкова лесно. Защо не се изпълнява точка 1 от Основните правила на форума?? Г-н Администратор?
    Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ
    Всеки трябва да извърви своя пчеларски път... Доктора от Павликени

  4. #14
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Това , че наглостта е ценено качество в обществото ни е факт. А да пишеш още първия си пост във форум в който току що си се регистрирал в нарушение на "правилника" му , си е най-висока проба наглост!
    Та да съм в тон с уважението показано от пишещия на "лайняница": Много по-ЗДРАВИ ... на всички за които Паисий е написал: "О , неразумний и Юроде...". И за да не продължавам ...
    jordanov е прав!
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  5. #15
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Извинения от рода на "лаптопа или смарт телефона нямат кирилица" ми звучат, като само и единственно търсене на елементарно оправдание, при положение че има толкова приложения, програми и опции за настройки на кирилица и на лаптопи и на "умните телефони". И все пак един колега преди няколко месеца беше пуснал пост на латиница и започваше с извинения, че няма инсталирана кирилица на телефона, което само по себе си е приемливо.
    Ама да сравняваме погазването на правилата с един изтърван интервал и пропусната запетая просто е несравнимо, а относно злорадстването в стил "село без изход" - там просто нямам думи, и затова няма какво да го коментирам...

  6. #16
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.02.2014
    Мнения
    249
    Смъмрихте човека,добре.Всички сме били в кофти ситуации.Хайде напред.

 

 
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •