Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 26
  1. #11
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Искам да ви информирам, че сайта http://pcheli.bg също е закупен от мене...
    Ако имаше как да купиш и фейс-бука, да ги видя петхилядниците(гонещите 6000...) къде ще си правят хейтърските седянки...

  2. #12
    Честито! Сега от тук нататък само трябва да го развиете като форума и да се радва на същата посещаемост и активност!
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  3. #13
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от iskren Виж публикацията
    Ако имаше как да купиш и фейс-бука, да ги видя петхилядниците(гонещите 6000...) къде ще си правят хейтърските седянки...
    По-добре да са си там, отколкото тук! Фейса и без това е най-големия световен клюкарник.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  4. #14
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от iskren Виж публикацията
    Ако имаше как да купиш и фейс-бука, да ги видя петхилядниците(гонещите 6000...) къде ще си правят хейтърските седянки...
    Искрене усещам , че имаш "шопска кръв" ,ако и да си от Русе. Те, моите комшии шопите имат една приказка: " Не сакам мене да ми е добре , току на Вуте да е зле!"
    И като съм я подкарал с шопите: " Що се косиш като , че ти мине?"
    Народната мъдрост дава лекота на душата.Под слънцето има място за всички!
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  5. #15
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Имам и следното предложение;
    Тематично да се събират статии и информация за електрониката в кошера и пчелина и да се обособят в самостоятелен раздел.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  6. #16
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Искрене усещам , че имаш "шопска кръв" ,ако и да си от Русе. Те, моите комшии шопите имат една приказка: " Не сакам мене да ми е добре , току на Вуте да е зле!"
    И като съм я подкарал с шопите: " Що се косиш като , че ти мине?"
    Народната мъдрост дава лекота на душата.Под слънцето има място за всички!
    И капка дори нямам - доколкото ми е известно (там до не знам си кое колянно) - проблема там е друг, и той е с блокирането от отделни потребители, и съответно невъзможността да се четат коментарите им, и така някой теми се превръщат в безмислени...
    А в твоя ред на мисли вярно ли е, че у вас (при вас) и керемидите бият?!?


  7. #17
    хахах аз съм един от блокираните
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  8. #18
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от ianev Виж публикацията
    хахах аз съм един от блокираните
    Аз точно за това имам сума ти и профили там, както и много други хора, и ако всеки си остане само с по един профил, то раздутата им бройка сигурно ще падне наполовина...

  9. #19
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Чудя ви се на акъла. За чий са ви тия много профили? Като че ли като не съм вътре "в гювеча", няма да ми е сладък обяда или ракийката и салатката вечер? Или няма да мога да си върша работата?
    Едни и същи теми се повтарят по сто пъти, пишеш нещо и то след няколко часа потъва в небитието, на някого не му харесва, че не търпиш простотиите му и те блокира, ако поведеш смислен диалог с човек, който разбира нещо от темата, скачат десетина комплексари, раздразнени от факта че не са в час и започва спам или заяждания на дребно. Не е случайно, че почти никой от хората, наясно с проблемите на пчеларството и с някакви идеи как да се решат не пишат там.
    Някой води ли статистика колко станаха вече пчеларските групи във Фейсбук???
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  10. #20
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Фейсбука е създаден от младежи и е предназначен за младежи. Неговата основна функция е чатенето - казал днес нещо и го забравил утре. Ако трябва да потърся нещо от преди 3 дена - вече става трудно. Това прекрасно се вписва в психиката на младежите - "мама носи, татко меси - какъв прекрасен е този живот". Никаква мисъл или план за бъдещето Важно е с кого ще се напием тази вечер и коя мацка ще изчукаме. Това е.

    Втората важна функция на Фейсбука е хваленето при жените или меренето на пи..ите при мъжете. Вижте всички каква прическа си направих и колко грама силикон натъпках в гърдите си при жените, или при мъжете вижте какво готино маце свалих или колко конски сили има колата, която ми купи тате.

    Това е фейсбука. Опитите на някои пчелари да го пригодят за обсъждане на важни пчеларски теми не се получават просто защото самия фейсбук не е предвидил такива инструменти в софтуера си. Няма организирани теми, няма йерархия, няма форуми и подфоруми, няма история, няма как въобще да седнеш и да напишеш нещо важно и сериозно, ако то е по-дълго от 10 думи. Погледнете една страница от фейсбука - циганска шарения на 90% от площта и само 10% са оставени за истинската информация - обсъжданията на важни теми. При форумите е точно обратното - те са с остра информационна насоченост и имат средства за подреждане и класифициране на тази информация както в текущ план, така и в архивен.

    Та с две думи - форумите не трябва да се сравняват със социалните мрежи, защото това са несравними неща. Няма как да се сравнява тежката артилерия с детската играчка. Няма как да се сравняват сериозните неща с несериозните, истинските с фалшивите и т.н.

 

 
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •