Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 21 до 22 от общо 22
  1. #21
    Потребител
    Регистриран
    04.10.2010
    Мнения
    58
    сто процента такъв пчелар няма.но ветеринарите не са толкова виновни колкото държавата ако има такава.всеки гледа да прицапа някой лев.а ползата от ветеринарите е 0.на преглед плащам по 50лв ПО 0.30 ст на кошер защото такива са изискванията не че човечеца върши някаква работа.интересно никой ли не вижда това .то пък кой ли ни е погледнал.такава подигравка с тия 3лв до сега не е имало.изтровиха ни пчелите и стия 3лв ще ги въстановявам срам за тия които измислиха това.но най голямата вина е наша защото си траем.а раята я тъпчат

  2. #22
    Потребител
    Регистриран
    29.04.2011
    Мнения
    64
    Колеги взехте ли де минимиса? Аз го взех и да ви се похваля дадоха по 3,45 лв.на кошер. Не ги е срам за тютюн милярди за мед мъжки дръжки. Направо съм възмутен. Земеделците сега ревнаха ,че годината била лоша,дали много пари и едва ли не са на ръба на оцеляването и управляващите веднага ще намерят някой лев да им дадат,а на пчеларите и тези пари са им много та техните пчели само опрашват културите им,я кориандър,я слънчоглед. Не ми се говори. Един турчин наскоро говорихме и ми сподели,че при тях меда е 20 турски лири. Лирата сега е 0.75-0.80лв.направете си сметка нашите съседи как работят. Само тази наша красива и плододайна България не можа да се оправии и да се отърве от прости управляващи

 

 
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •