Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 9 от 17 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 81 до 90 от общо 163
  1. #81
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.07.2011
    Мнения
    473
    Аз ползвам лака на Лега и съм много по доволен от маркерите.http://www.legabg.com/index.php/ekip...-na-maiki.html

  2. #82
    Заслужил Автор
    Регистриран
    19.02.2012
    Мнения
    393
    Какви са предимствата на този лак?
    "It's so simple to be wise. Just think of something stupid to say and then don't say it."
    Sam Levenson

  3. #83
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.07.2011
    Мнения
    473
    Лака по лесно се поставя и е по траен, а маркерите които съм ползвал досега ако не на първата то на втората година вече боята е паднала.

  4. #84
    Заслужил Автор
    Регистриран
    19.02.2012
    Мнения
    393
    А след лакирането може ли майката да се пуска веднага да работи или трябва да се държи изолирана известно време?
    "It's so simple to be wise. Just think of something stupid to say and then don't say it."
    Sam Levenson

  5. #85
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.07.2011
    Мнения
    473
    Аз я държа 3 мин. да изсъхне лака и я пускам.

  6. #86
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.02.2014
    Мнения
    249
    Причината да пада боята от маркера трябва да е друга.Маркерите вършат добра работа.Аз маркирам и до 5–10 секунди пускам майката.Има една тънкост,писеца трябва да е подсушен, и добре разбит макера.

  7. #87
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Започнах да ловя майка с ръка и да я маркирам, става много по лесно от тия приспособления за маркиране.

  8. #88
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.02.2014
    Мнения
    249
    Хващай я за крилото,така вероятноста да я нараниш е най малка.И да се върти все ще спре, а гръбчето е все срещо очите ти.Ако пък се скъса крилцето то не пречи на снасянето.

  9. #89
    Заслужил Автор
    Регистриран
    19.02.2012
    Мнения
    393
    Цитат Първоначално публикувано от Пламен Керчев Виж публикацията
    Лака по лесно се поставя и е по траен, а маркерите които съм ползвал досега ако не на първата то на втората година вече боята е паднала.
    Всичко това изглежда вярно... поне на първо четене. Пробвах зеления и засега се държи много по-добре от маркерите, които ползвам. Не знам, може и маркерите ми да не струват.
    Иначе това прилича на обикновен лак за нокти, но лесно се дозира, без риск от окъпване на майката.

    P. S. Сори, видяхме, че Г-н Матеев още не Ни е заличил профила и решихме да се възползваме да споделим задоволството си, или по-точно, първоначалните си впечатления, от употребата на този продукт.
    "It's so simple to be wise. Just think of something stupid to say and then don't say it."
    Sam Levenson

  10. #90
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас


    Някой да е поръчвал от Алито ? Мнение.

 

 
Страница 9 от 17 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •