Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 24 от 26 ПърваПърва ... 142223242526 ПоследнаПоследна
Резултати от 231 до 240 от общо 253
  1. #231
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Ако не се пререгистрирам, няма да ми изплатят субсидиите за земеделските земи, които обработвам. Така че...всеки да се оправя както знае.

  2. #232
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    Ако не се пререгистрирам, няма да ми изплатят субсидиите за земеделските земи, които обработвам. Така че...всеки да се оправя както знае.
    То се знае ама.....

    За заверка на документ с печат и подпис на длъжностно лице на БАБХ
    2,00
    .......

    ........
    .....
    .......

    .......

    ......

    .......
    ......

    .....

    ......

    ....

    ....


    в) за заверка от официален ветеринарен лекар на документи за регистрация на земеделски призводител
    5,00


  3. #233
    Наблюдател
    Регистриран
    31.05.2016
    Мнения
    40
    Пчеларски район
    Община Аксаково
    Ако нямаш промяна в стопанството, заверката на зеленото картонче става в службата по земеделие, без да се ходи при вет. доктор.

  4. #234
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Djoro Виж публикацията
    Ако нямаш промяна в стопанството, заверката на зеленото картонче става в службата по земеделие, без да се ходи при вет. доктор.
    Е, как ще удостоверя, че нямам промяна, без попълнена анкетна карта, която се подписва по канален ред. Явно сме в различни държави.

    пп. Миналата година, като ходих, докторите от БАБХ ги нямаше. Направих се на улав и представих анкетната карта в ЗС. Не стана-отпратиха ме за заверка и подпис.

    Дори анкетната карта се представя и в електронен вариант.

  5. #235
    Наблюдател
    Регистриран
    31.05.2016
    Мнения
    40
    Пчеларски район
    Община Аксаково
    Попълва се една декларация с, която декларираш, че нищо не се е променило от предходната година. И тоава е. Така правят и ЗП с трайни насаждения, при които нищо не се променя с години.

  6. #236
    Заслужил Автор
    Регистриран
    24.08.2014
    Мнения
    235
    Днес подадох документи за единия си пчелин-подпис само на ветеринаря в ляво и ЗП физ лице в дясно и това е!Такса при ветеринаря 5лв.Има промяна на анкетните карти,на първа страница до храните накрая са добавили и горите/моята беше миналогодишна/попълних нови. Без подпис на кмета от миналата година няма проблем/пчелина е в населено място/!

  7. #237
    Заслужил Автор
    Регистриран
    24.08.2014
    Мнения
    235
    Цитат Първоначално публикувано от Djoro Виж публикацията
    Попълва се една декларация с, която декларираш, че нищо не се е променило от предходната година. И тоава е. Така правят и ЗП с трайни насаждения, при които нищо не се променя с години.
    Ако няма промяна в броя на кошерите можело само с декларация.

  8. #238
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Djoro Виж публикацията
    Попълва се една декларация с, която декларираш, че нищо не се е променило от предходната година. И тоава е. Така правят и ЗП с трайни насаждения, при които нищо не се променя с години.
    Цитат Първоначално публикувано от icofly Виж публикацията
    Днес подадох документи за единия си пчелин-подпис само на ветеринаря в ляво и ЗП физ лице в дясно и това е!Такса при ветеринаря 5лв.Има промяна на анкетните карти,на първа страница до храните накрая са добавили и горите/моята беше миналогодишна/попълних нови. Без подпис на кмета от миналата година няма проблем/пчелина е в населено място/!
    Дайте линк, нещо за заповед от МЗХГ, бланка за декларация....Тези дни ще ходя, ще стане ясно.

    п.п. На вас не ви ли искат анкетната карта в електронен вариант и на хартия?

  9. #239
    Заслужил Автор
    Регистриран
    24.08.2014
    Мнения
    235
    Анкетна карта подавам само на хартия! Миналата година ветеринаря ми каза,че не трябва подпис от кмета,така подадох и нямах проблем,тази също.

  10. #240
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от icofly Виж публикацията
    Анкетна карта подавам само на хартия! Миналата година ветеринаря ми каза,че не трябва подпис от кмета,така подадох и нямах проблем,тази също.
    Направо съм втрещен. При мен анкетната карта е попълнена на файл, качен на диск и от него е разпечатена на хартия. Това от години. По горе описах пътеката.

 

 
Страница 24 от 26 ПърваПърва ... 142223242526 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •