Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 22 от 26 ПърваПърва ... 122021222324 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 211 до 220 от общо 253
  1. #211
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Това видяхте ли го?

    http://agro-journal.com/350-leva-sht...proizvoditeli/

  2. #212
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Това са сложни въпроси без категоричен отговор. Зависи от коя страна се гледа. ЗП е прав, че оборота му не е достатъчен, за да си плаща осигуровките. Тези, които ги плащат вместо него, също не са щастливи да го правят. Един вид, трябва да съществуват само земеделски стопанства над определен обем, способни да осигурят на фермера достатъчен доход. Не случайно европрограмите изискват минимум стандартен производствен обем, за да финансират някое стопанство.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  3. #213
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Чанко, идва време да се пенсионираш, каква пенсия ще вземеш със тези минимални вноски? Тогава ще се оплакваш, че пак получаваш малко и пак всички ще ти са криви хихиххих. Дано да си по крепен на стари години и риболовния билет да е още 15-20 лв, че да можеш да закърпваш месеца с някоя друга риба, иначе лошо. Не искам да те засегна, но както върви държавата, нищо хубаво не на чака.

  4. #214
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Чанко, идва време да се пенсионираш, каква пенсия ще вземеш със тези минимални вноски? Тогава ще се оплакваш, че пак получаваш малко и пак всички ще ти са криви хихиххих. Дано да си по крепен на стари години и риболовния билет да е още 15-20 лв, че да можеш да закърпваш месеца с някоя друга риба, иначе лошо. Не искам да те засегна, но както върви държавата, нищо хубаво не на чака.
    Ха сега де? Вадите толкова много мед. Натрупахте дюшеци от пари, а сега как щели да карат? Ами с това което сте натрупали. Хем се хвалите, хем се оплаквате.

  5. #215
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Ха сега де? Вадите толкова много мед. Натрупахте дюшеци от пари, а сега как щели да карат? Ами с това което сте натрупали. Хем се хвалите, хем се оплаквате.
    Аз съм лесен, осигурявам се от 3 места и съм някаде към тавана(незнам дали ще хвана миньорска пенсия ихиххи), но не знам дали, когато аз се пенсионирам ще има някой от който да вземат данъци, че да платят пенсийте. Да не стане, като Уругвай(по памет)да фалира държавата и да няма пенсий хихихиххи. Тогава който има под дюшека хубаво, но който няма, а парите са уж в държавата.

  6. #216
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Чанко, идва време да се пенсионираш, каква пенсия ще вземеш със тези минимални вноски? Тогава ще се оплакваш, че пак получаваш малко и пак всички ще ти са криви хихиххих. Дано да си по крепен на стари години и риболовния билет да е още 15-20 лв, че да можеш да закърпваш месеца с някоя друга риба, иначе лошо. Не искам да те засегна, но както върви държавата, нищо хубаво не на чака.
    На вятъра се кахъриш. Имам и стаж -втора категория, и осигуровки на две места. Риболовен билет не ми трябва за морето и там ще ходя да си плацикам дъртио. Моята е ясна, вашата я мислете. Осигурявате се на 2600лв, но дано да сте живи на 75г, та да видите нещо от тях.

  7. #217
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    На вятъра се кахъриш. Имам и стаж -втора категория, и осигуровки на две места. Риболовен билет не ми трябва за морето и там ще ходя да си плацикам дъртио. Моята е ясна, вашата я мислете. Осигурявате се на 2600лв, но дано да сте живи на 75г, та да видите нещо от тях.
    Мисля я, как да не я мисля. Преди години една гледачка ми каза, че 100 год. няма да живея но ще стигна до 99, та затова внасям, че да има какво да взимам след време хихихи.

  8. #218
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Мисля я, как да не я мисля. Преди години една гледачка ми каза, че 100 год. няма да живея но ще стигна до 99, та затова внасям, че да има какво да взимам след време хихихи.
    Ако нямаш съпруга си намери, че поне тя да ги взима. Май дават 50 %. А иначе внасяй, щото сегашните пенсионери -душа берат.

  9. #219
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Ако нямаш съпруга си намери, че поне тя да ги взима. Май дават 50 %. А иначе внасяй, щото сегашните пенсионери -душа берат.


    Не е вярно някой вземат и 800 лв.

  10. #220
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Върти ми се в главата, че последно превеждах -2 лв. на докторите при пререгистрация -ЗП. Има ли промяна за 2018г.?

 

 
Страница 22 от 26 ПърваПърва ... 122021222324 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 4 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •