Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 46 от 70 ПърваПърва ... 36444546474856 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 451 до 460 от общо 692
  1. #451
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Аз, ако съм ти шеф, веднага ти спирам заплатата. То дъски, то гайки и болтове, то боя, то ток и всичко това през работно време.
    Дъските само са от фабриката.Всичко е закупено с лични средства.Боята не виждаш ли , че е на водна основа.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  2. #452
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Био-капани демек....на колко рамки са ловушките?( ако не е тайна естествено)...струва ми се, че са на 5 ДБл.

  3. #453
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Био-капани демек....на колко рамки са ловушките?( ако не е тайна естествено)...струва ми се, че са на 5 ДБл.

    Да, 40 л без малко,но може и 6 рамки зависи какви имаш.Е как Илиев, ако не са био как ще продаваме тоя зелен мед от ловушки.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  4. #454
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Дъските само са от фабриката.Всичко е закупено с лични средства.Боята не виждаш ли , че е на водна основа.
    Защото е на водна основа, затова ли трябва да е закупена с лични средства? Да, още като видях капаните и ми се наби на очи боята която е на водна основа.

  5. #455
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Защото е на водна основа, затова ли трябва да е закупена с лични средства? Да, още като видях капаните и ми се наби на очи боята която е на водна основа.


    Разбрах аз, че веднага ти се наби на очи боята.Ами кой си боядисва колата с боя на водна основа?
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  6. #456
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Моите капани ме е срам да ги снимам и покажа, след като видях на колегата Друмев, те като някакво бутиково изпълнение, даже са по-красиви от мебелите в къщи - като се поогледах сега!!....моите са от военни сандъци, срязани на две, вътре смърди на смазка от снарядите...но все някой зорлия рояк се заселва, като няма къде другаде да иде!!!

  7. #457
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Щом ти я забеляза боята смятай пчелите да ли ще я харешат.Дано да не са от ЦСКА само.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  8. #458
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Моите капани ме е срам да ги снимам и покажа, след като видях на колегата Друмев, те като някакво бутиково изпълнение, даже са по-красиви от мебелите в къщи - като се поогледах сега!!....моите са от военни сандъци, срязани на две, вътре смърди на смазка от снарядите...но все някой зорлия рояк се заселва, като няма къде другаде да иде!!!


    Не е важно какъв е капана,а да ли имаш тайната съставка.Имаш ли тайната съставка капана ще заработи.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  9. #459
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Моите капани ме е срам да ги снимам и покажа, след като видях на колегата Друмев, те като някакво бутиково изпълнение, даже са по-красиви от мебелите в къщи - като се поогледах сега!!....моите са от военни сандъци, срязани на две, вътре смърди на смазка от снарядите...но все някой зорлия рояк се заселва, като няма къде другаде да иде!!!
    Виж сега. Значи има рояци - има и ловци на рояци. С капани. Има капани, значи ще се намерят и ловци на капани, боядисани с боя на водна основа, а такива направени от какво да е, кой ще ги търси?

  10. #460
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Виж сега. Значи има рояци - има и ловци на рояци. С капани. Има капани, значи ще се намерят и ловци на капани, боядисани с боя на водна основа, а такива направени от какво да е, кой ще ги търси?


    А на моите отдолу пише на кой е капана и също пише,,Който ГО пипне да му изсъхнат ръцете".
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

 

 
Страница 46 от 70 ПърваПърва ... 36444546474856 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 5 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 5 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •