Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 25 от 64 ПърваПърва ... 15232425262735 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 241 до 250 от общо 634
  1. #241
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    То и българския “Кауфланд“ меда е с цена от 5 до 30лв. Сега въпроса е, че ни убеждават че антибиотиците са съставни части на неоникотиноидите, и “швабина“ не искал нашия мед. Е тука търговците вече трябва да си влязат в ролята на “бизнесмени“ и да търсят пазари на Юг, на Изток и т.н.

  2. #242
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    По логиката на клипа, олиото по магазините трябва да е БЪКАНО с отрови. Докато някой не покаже изследвания, че в меда и прашеца са открити въпросните неоникотиноиди, всичко си остават едни “общи“ приказки.
    Е , те ти казаха 6 проби и само една е положителна . При сума ти пчелини МЗХ прави извадка от шест ! Срамота .

  3. #243
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Нали знаеш, че съм смотан и сигурно не осъзнавам проблема, но като гледам точно телевизия Черно море ще го реши. На мен не ми прозвуча добре, дано потребителите на мед, да са на друго мнение.
    Ни, най-малко не искам да те обидя с каквато и да е реплика, но какво трябда да направим - да се държим като щрауси, да си "ЗАРОВИМ ГЛАВАТА В ПЯСЪКА" ли пред проблема?!? - а, проблема е повече от ясен, и това са неонекотиноидните пестициди, които са на път да затрият/сериозно овредят/ човечеството, амо то може и точно това да е целта на някой корпурации...

  4. #244
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Съгласен съм с теб . Винаги между колегите тонът трябва да е позитивен .

  5. #245
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Да, пропуснал съм. Шест проби но на посеви. Не чух да са правени проби на прашец и мед за въпросните неоникотиноиди. Както и да е. Като цяло клипа и пчеларите в него говорят срещу българските производители, българското производство и продукти и т.н. Ще се радвам ако клипа бъде премахнат.

  6. #246
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    Да, пропуснал съм. Шест проби но на посеви. Не чух да са правени проби на прашец и мед за въпросните неоникотиноиди. Както и да е. Като цяло клипа и пчеларите в него говорят срещу българските производители, българското производство и продукти и т.н. Ще се радвам ако клипа бъде премахнат.
    Няма как да обясниш един проблем, ако не кажеш в какво се състои неговата същност.

    Иначе - хайде да ни тровят и да мрем, но да си мълчим .......

    Колкото до това, че пробите са само 6 - заслугата въобще да има някакви проби е на Зам. Председателя на КБП Илия Цонев. Той поиска пробите да са поне 1000, но от МЗХ намериха пари само за 6 ..... Какво да се прави - бедна държава ...... Даже и тези 6 безплатни проби бяха извоювани с големи усилия .....

  7. #247
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Няма как да обясниш един проблем, ако не кажеш в какво се състои неговата същност.

    Иначе - хайде да ни тровят и да мрем, но да си мълчим .......

    Колкото до това, че пробите са само 6 - заслугата въобще да има някакви проби е на Зам. Председателя на КБП Илия Цонев. Той поиска пробите да са поне 1000, но от МЗХ намериха пари само за 6 ..... Какво да се прави - бедна държава ...... Даже и тези 6 безплатни проби бяха извоювани с големи усилия .....
    Не ми се спори, но не е това начина. В Германия, Сърбия, Турция например, така ли говорят за техните си продукти и производства.

  8. #248
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    https://youtu.be/h4CRntvFBkw
    Ей па кротки тия влашки пчели бе. Е при тоя бих отишъл на уроци...

  9. #249
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    https://youtu.be/O1smyN3xhF8
    И там пада едно чакане и молене за 16 кинта на буркан (500 рубли). Ама украинците ще се ръпат за г...за че са изпуснали такъв пазар.

  10. #250
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    https://youtu.be/O1smyN3xhF8
    И там пада едно чакане и молене за 16 кинта на буркан (500 рубли). Ама украинците ще се ръпат за г...за че са изпуснали такъв пазар.
    Баси и пазара. ..."Подборка сегодняшних моментов,когда моё общение с потенциальным покупателем не дала результата и в этих случаях я остался без продажи."

    пп. Чак ми дожаля за старателя.

 

 
Страница 25 от 64 ПърваПърва ... 15232425262735 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •