Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 21 до 30 от общо 30
  1. #21
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Подкрепям Каменов в горното мнение на 100%

  2. #22
    Заслужил Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    248
    Цитат Първоначално публикувано от Светозар Каменов Виж публикацията
    Ако имаше полиция да си върши работата и ако имаше съд, който също да си върши работата то като цяло престъпността нямаше да е такава. Никакви програми не са виновни, само си търкате клавиатурите.
    Аз като започнах с 50 кошера да не би да съм се захванал заради парите. Да, трудно ми е, но не съм си оставил пчелите на произвола. Стига да има желание човек лека полека нещата се получават. Защо тръгвате от частното и го прилагате към общото? Всички, които са участвали по програмата ли са далавераджии? Аз не мисля така. Поне от моите познати няма такива. Тази година не съм кандидатствал. Прецених, че ще ми дойде нагорно и няма да мога да се справям.
    Винаги съм казвал, че кражбите не са заради каквато и да е програма, тя не краде. Няма я държавата да хваща престъпниците и те си вилнеят.
    Колега извинявай, ама никой не гледа 50 кошера щото му е хоби! Аз като ги гледам 33 години за хобито ли е??? Нищо лично, само мнение!

  3. #23
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Този въпрос за пчеларите-професионалисти и пчеларите-хобисти изскача непрекъснато по най различни поводи. А определение кой какъв е трябва да се даде в закона за пчеларството. С ясни и точни критерии, непозволяващи шикалкавене и тарикатлъци на дребно. Не може да си и двете едновременно. А самите пчелари трябва да измислят тези критерии и границата, която ако се прекрачи минаваш от едната категория в другата автоматично и без уговорки. Ако това вземе да го мисли някой бюрократ в министерството може да сътвори поредната административна боза, предполагаща разбира се корупция.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  4. #24
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    950
    Цитат Първоначално публикувано от ivandespotov Виж публикацията
    Колега извинявай, ама никой не гледа 50 кошера щото му е хоби! Аз като ги гледам 33 години за хобито ли е??? Нищо лично, само мнение!
    Всеки пчелар повече от пчелите обича само и единствено парите!
    Working....

  5. #25
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от vanHanegem Виж публикацията
    Всеки пчелар повече от пчелите обича само и единствено парите!
    Почти всеки пчелар повече от пчелите и парите обича семейството си. Пари се изкарват, важното е да сме живи и здрави!

  6. #26
    Почетен Автор
    Регистриран
    11.02.2011
    Мнения
    627
    Цитат Първоначално публикувано от ivandespotov Виж публикацията
    Колега извинявай, ама никой не гледа 50 кошера щото му е хоби! Аз като ги гледам 33 години за хобито ли е??? Нищо лично, само мнение!
    Грешно съм се изразил. Исках да кажа, че не съм започнал заради парите по програмата.

  7. #27
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин
    То нали знаете че само с любов не се живее.........

  8. #28
    Наблюдател
    Регистриран
    31.12.2013
    Мнения
    13
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Този въпрос за пчеларите-професионалисти и пчеларите-хобисти изскача непрекъснато по най различни поводи. А определение кой какъв е трябва да се даде в закона за пчеларството. С ясни и точни критерии, непозволяващи шикалкавене и тарикатлъци на дребно. Не може да си и двете едновременно. А самите пчелари трябва да измислят тези критерии и границата, която ако се прекрачи минаваш от едната категория в другата автоматично и без уговорки. Ако това вземе да го мисли някой бюрократ в министерството може да сътвори поредната административна боза, предполагаща разбира се корупция.


    прав си и са професионалисти тези които се занимават само с това а да се ходи на работа и при кошери е трудно всеки знае че при повече кошери това е невъзможно да си на 2 места едновременно

  9. #29
    Заслужил Автор
    Регистриран
    10.10.2011
    Мнения
    337
    Пчеларски район
    общ. Братя Даскалови
    Много, ама много грешиш "колега" към Vanhanegem

  10. #30
    Автор
    Регистриран
    28.02.2011
    Мнения
    117
    Ето, дойде ред и на третия кошер. Днес ходих да ги нагледам и установих, че са ми свили още един, в нов сандък. Достъпа до двора е по черен път, по който никой освен мен не минава, а днес имаше следи от лек автомобил. Май ще се разделям с пчеларството! Поне докато не намеря сигурно решение. Писна ми да им треперя!

 

 
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •