Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 42 от 64 ПърваПърва ... 32404142434452 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 411 до 420 от общо 640
  1. #411
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Благодаря за подкрепата. Искам само да направя едно малко доуточнение. Изразът "Нищо не са ми дали, затова и аз няма да им давам" е НЕПРАВИЛЕН. Правилното е "Аз нищо не им давам, затова и те нищо не ми дават на мене".

    Близко е до ума, че ако човек иска нещо да получи, ПЪРВО ТРЯБВА ДА ДАДЕ !!! Не трябва да се бърка първопричината със следствието.

  2. #412
    Забранен
    Регистриран
    11.03.2011
    Мнения
    350
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Благодаря за подкрепата. Искам само да направя едно малко доуточнение. Изразът "Нищо не са ми дали, затова и аз няма да им давам" е НЕПРАВИЛЕН. Правилното е "Аз нищо не им давам, затова и те нищо не ми дават на мене".

    Близко е до ума, че ако човек иска нещо да получи, ПЪРВО ТРЯБВА ДА ДАДЕ !!! Не трябва да се бърка първопричината със следствието.
    Дааа, този номер го знам. Е, нека да не съм първият който да дава. Този път искам да си сменим местата и номера ще стане на 100%.

  3. #413
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Цитат Първоначално публикувано от ahilis Виж публикацията
    Дааа, този номер го знам. Е, нека да не съм първият който да дава. Този път искам да си сменим местата и номера ще стане на 100%.


    Снимките са от днес.
    Преди няколко дена гледах АГРО ТВ и един чичко бълваше как сега трябва да се пръска, че на пролет като пръскат отново да има по-голям ефект.
    Ела да накараш арендатора да ми се обади по телефона като ще пръска, а аз ще ти дам 100лв, защото толкова ще ми излезе докато го намеря кой е, докато се срещна с него...всичкото това гориво,време и нерви и ако не успея да се разбера като човек...
    Писна ми да изтръпвам като чуя техника на полето!
    Що ми се струва, че ще мина 100лв не знам?!?!?
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  4. #414
    Забранен
    Регистриран
    11.03.2011
    Мнения
    350
    Цитат Първоначално публикувано от Дамян Дамянов Виж публикацията


    Снимките са от днес.
    Преди няколко дена гледах АГРО ТВ и един чичко бълваше как сега трябва да се пръска, че на пролет като пръскат отново да има по-голям ефект.
    Ела да накараш арендатора да ми се обади по телефона като ще пръска, а аз ще ти дам 100лв, защото толкова ще ми излезе докато го намеря кой е, докато се срещна с него...всичкото това гориво,време и нерви и ако не успея да се разбера като човек...
    Писна ми да изтръпвам като чуя техника на полето!
    Що ми се струва, че ще мина 100лв не знам?!?!?
    Моите ги пръскаха и измряха до крак. Пих студена вода - мина ми.

  5. #415
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Колеги, не мисля, че е това мастото за обсъждане на проблема, но влезте в контакт с арендарите, проявете такт и ще се получи. То зависи и от човека, но все пак постарайте се.

  6. #416
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Колеги, не мисля, че е това мастото за обсъждане на проблема, но влезте в контакт с арендарите, проявете такт и ще се получи. То зависи и от човека, но все пак постарайте се.
    Аз съм го правил вече, но си беше чист късмет, че човека го засякох и ми беше набор с нови нагласи.
    Мога ли 10-20 човека да ги издиря и да им се моля?!?!
    Земята е много разпокъсана и всеки луд с номера си.
    ЕДИН път не съм видял съобщение ще се пръска!
    А ДА НЕ ГОВОРИМ, ЧЕ КЪЩИТЕ СА НА 10 МЕТРА ОТ НИВИТЕ И ЖИВЕЯТ МНОГО ХОРА С МАЛКИ ДЕЦА!
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  7. #417
    Наблюдател
    Регистриран
    12.06.2014
    Мнения
    35
    Аз съм готов да подкрепя Пчеларска организация създадена от Матеев, според мен членската вноска не е проблем, познавам още двама- трима пчелари от Силистренско, които вярвам, че ще приветстват една такава бъдеща организация.
    Дамянов, във всички пчеларски книги пише, че преди да почнеш да се занимаваш с пчели, трябва да намериш подходящо място за отглеждането им!

  8. #418
    Заслужил Автор
    Регистриран
    24.10.2011
    Мнения
    252
    Пчеларските организации да искат помощ от МЗХ за пропаднала пчеларска година крайно време е организациите да си размърдат задниците и да поискат помощ от държавата по 50лв на семейство за пропаднала година.ДРУГИТЕ ДЪРЖАВИ ВЕЧЕ ГО НАПРАВИХА РАЗДАДОХА ПО 50евро на сем.Само ние будалите си траем.Така е като няма кой да организира една стачка със света.

  9. #419
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Този постиг го чета вече 3-ти път в различни теми ........

  10. #420
    Забранен
    Регистриран
    11.03.2011
    Мнения
    350
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Този постиг го чета вече 3-ти път в различни теми ........
    Тъкмо щях да питам и аз, но викам си то от много взиране вече ми се привижда.

 

 
Страница 42 от 64 ПърваПърва ... 32404142434452 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •