Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 9 от 12 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 81 до 90 от общо 117
  1. #81
    Уважаеми колеги. Искрено се надявам, да спрете до тук и да не се налага аз или някой колега от екипа да се намесваме. Това няма да е от полза за никого.

    В този форум, винаги се е толерирал ЛИЧНИЯ опит, но това съвсем, не означава, че не могат да се публикуват и чужди материали и публикации, с цел научаване на нещо ново и не познато, или просто да се обсъдят. Стига обаче, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДА Е ПОСОЧЕН ИЗТОЧНИКА . В случая всичко е в реда на нещата и аз не разбирам, защо е тази провокация. Ако някой има конкретен въпрос, към друг потребител, да го зададе направо. И се въздържайте от лични, още по-малко обидни квалификации.

  2. #82
    Потребител
    Регистриран
    21.11.2011
    Мнения
    89
    Колега vanHanegem

    Няма да стане така!
    Хайде да оставим кой съм аз и кой си ти.
    Ти си поставал мнение и е добре да го защитиш!
    Не е хубаво да се опитваш да се плъзгаш на ляво или дясно!

    Имам конкретен въпрос?!!
    Твоето мнение, твоята позиция от носно това, което по-горе ТИ си писал??
    Аз не съм писал колега - ти си писал.!!

    Аз не мога да разбера ти одобряваш ли -ТЕХНОЛОГИЯ ЗА РАБОТА С КОШЕР НА ГЪРДЕВ или не?
    Ето това е същественото!

    До колкото разбирам имаме ?!(стоп) от колегата yuri Модератор

    Ами какво да правя?
    Някой деликатно се опитва да каже, че прекаляваме?

    Тоест май, че аз прекалявам!
    И май някий се опитва да те защитава?
    Уважавам мнението на всеки!
    Ама най си уважавам мото мнение!

    ПУКА МИ, ЧЕ НЯКОЙ ЩЕ МЕ ИЗХВЪРЛИ ОТ ТОЗИ ФОРУМ - ЖЯЛКО ЗА ФОРУМА!!

    Тъй, че колега vanHanegem – знаеш ми пощата, ако искаш, явно ще трябва да поспорим извън този форум, КОЕТО Е ЖАЛКО ЗА САМИЯ ФОРУМ!


    Иначе току виж са ме изключили - ПРЕЗ ОНАЯ РАБОТА МЕ Е - ама на ИСТИНА!!!

  3. #83
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,885
    Е що викаш , давай по-спокойно де . Ний от гилдията сме улегнали и уравновесени хора .

  4. #84
    Да Янко, прав си че прекалявате. Прекалявате със безсмислено лично заяждане. Никой не ви спира да спорите по пчеларски теми, и никой не желае да ви изхвърля от форума. Не толерирам никой (отделен е въпроса, че не познавам никой от двамата), но публикуването на статии и публикации, не е нищо лошо и не разбирам провокацията ти. Ако си имате някакви лични недоразумения, си е ваш личен проблем и не превръщайте форума в лична арена.

    Предполагам. че vanHanegem ще отговори на конкретния ти въпрос, относно личното му мнение и се надявам ти също да споделиш твоя опит. Защото, точно за това е форума. Желая приятен ден на всички.

  5. #85
    Потребител
    Регистриран
    21.11.2011
    Мнения
    89
    Спирам да коментирам по тази тема!
    Очаквам го колегата на лични или на майла.
    Жалко обаче, защото има загуба на информация, която би могла да бъде от полза за млади колеги.

    Ако основната идея на този форум е – да се осигури максимален медодобив – вие в момента блокирахте една пътечка, която би могла да открехне една вратичка.
    Вие банвате самия форум!!

    ГОСПОДА МОДЕРАТОРИ И ПРОЧЕЕ, не е добре да парирате 30 годишен опит, само и само да защитите „напреднал” колега с над 1000 мнения и да кажем с около 20 кошера!
    Нашите позиции просто няма как да са равностойни!

    НЯМА КАК МОЯ ОПИТ ДА Е РАВЕН НА НеГОВИЯ!
    той се е родил поне 20 годин след мен
    Аз не съм виртуален пчелар – Ха, ха ха!

    Всичко добро
    Янко Йорданов - Хасково

  6. #86
    Цитат Първоначално публикувано от apolo_bg
    Спирам да коментирам по тази тема!
    Очаквам го колегата на лични или на майла.
    Жалко обаче, защото има загуба на информация, която би могла да бъде от полза за млади колеги.
    Да жалко е, че хората с опит не желаят да го споделят.

    Ако основната идея на този форум е – да се осигури максимален медодобив – вие в момента блокирахте една пътечка, която би могла да открехне една вратичка.
    Вие банвате самия форум!!
    Основната идея е да се коментира всичко свързано с пчеларството. Включително и как да се постигнат максимални добиви.
    Ние не банваме форума, нито преграждаме пътечки, а създаваме равноправни условия на всички да си кажат мнението и да се аргументират. Това е работата на модераторите.

    ГОСПОДА МОДЕРАТОРИ И ПРОЧЕЕ, не е добре да парирате 30 годишен опит, само и само да защитите „напреднал” колега с над 1000 мнения и да кажем с около 20 кошера!
    Нашите позиции просто няма как да са равностойни!

    НЯМА КАК МОЯ ОПИТ ДА Е РАВЕН НА НеГОВИЯ!
    той се е родил поне 20 годин след мен
    Аз не съм виртуален пчелар – Ха, ха ха!

    Всичко добро
    Янко Йорданов - Хасково
    Янко, по никакъв начин не се и опитваме да парираме опита ти или на който и да е друг колега. И не защитаваме никой, заради броя на мненията му. Къде видя, някой да те сравнява с vanHanegem, било по опит, възраст или каквото и да е?

    Хайде да не се държим, като нацупени деца.

  7. #87
    Потребител
    Регистриран
    21.11.2011
    Мнения
    89
    О кей!
    Тогава аз имам проблем с колегата vanHanegem и нямам никакъв проблем с други колеги!!
    Ами позволете - Да го решим проблема.
    Колегата знае всички начини да се свърже с мен.
    Да заповяда!

    Но да изчезват мои постове и после пак да се появяват, е малко странно нали!

    Само не мога да разбера – Огромна защита и за какво???

  8. #88
    Почетен Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    607
    Уважаеми господин Йорданов извинявам се за намесата, но ако вие не го познавате този човек, с когото се опитвате да завържете спор аз го познавам.Ако разгледате по-подробно форума ще разберете, че той е от малкото колеги във форума който работи с кошери система Гърдев и семействата му не са толкова колкото споменавате.Колкото до уменията му,опита и пчеларски стаж също не съм убеден че са за пренебрегване мисля че сте се заблудил.Постовете които е споделил на мен ми харесват и ги следя с интерес, освен това както той споменава това е статия за работа с тази система кошери/Гърдев/.Това че не ви задоволяват вас и противоречат на вашите разбирания относно начин на поднасяне не означава, че сте прав.Проявете по-голяма толерантност към чуждите мнения.Аз ви желая успех във вашите начинания.Извинявам се пак.
    Силата присъства там, където работи мисълта.

  9. #89
    Nic 59
    Guest
    Личното ми мнение е че е недопустимо да се трият без правила мнения. Давам снимка на сериозно нарушение от Рускоезичен форум където е премахнат целия пост. По принцип се заличава само "неудобната" част.

  10. #90
    Цитат Първоначално публикувано от Nic 59
    Личното ми мнение е че е недопустимо да се трият без правила мнения. Давам снимка на сериозно нарушение от Рускоезичен форум където е премахнат целия пост. По принцип се заличава само "неудобната" част.
    Тук целия екип споделя мнението ти и това не се прави. Факт е, че мненията на потребителите с БАН още са във форума.

    Но да изчезват мои постове и после пак да се появяват, е малко странно нали!
    Това не се случва и няма как да стане технически. Веднъж изтрито мнение, изчезва за винаги. Освен това никой от потребителите не се ползва с протекции.

 

 
Страница 9 от 12 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •