Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 12 ПърваПърва 12345 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 21 до 30 от общо 117
  1. #21
    Цитат Първоначално публикувано от vanHanegem
    ........и още нещо за ЗАХАРТА в хранилката. Освен, че осигурява непрекъснато храна за пчелите(те се страхуват от глад), наличието на пчели в хранилката със суха захар е показател за приноса на нектар - когато той е обилен, пчелите в хранилката са единици и обратно - когато няма принос, те са масово в хранилката.
    И това е напълно вярно.

  2. #22
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    950
    ДА !!! Само повдигаш капака на един кошер и правиш преценка за нектаропотока...... wink;

  3. #23
    Наблюдател
    Регистриран
    13.10.2010
    Мнения
    38
    благодаряви на всички за полезната информация.аз съм млад пчелар и това ще ми е от полза .още един път ви благодаря.

  4. #24
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    625
    [URL=http://pchelari.com/snimka/][/URL



    Опитах се да кача този материал, но следващите сканирани страници са повече от 200 килобайта.

  5. #25
    ANIBAL
    Guest
    Здравей,Ирис!
    Това е Кой вестник?Значи ще гледам да го прочета това колкото мога.Но пиши и ти за твоето мнение за този кошер.

  6. #26
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    950
    Направете всичко възможно да го качите! Най-отгоре пише, че текста е доста дълъг. Мен лично много ме интересува! Благодаря Ви предварително!!!
    Working....

  7. #27
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    625
    Материалът е от вестник ПЧЕЛА И КОШЕР 2004 г. В четири поредни броя е технологията, а в два броя има чертежи на кошера. Ще го сканирам черно-бяло и така вероятно ще стане.

  8. #28
    Наблюдател
    Регистриран
    13.10.2010
    Мнения
    38
    включвам се къснотази вечер .извенете но някои да уточни относно хранилките с течната и сухотопозхранване.

  9. #29
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    625
    Качих във фото галерията сканирани останалите страници за технологията на Гърдев, но не ги приложих веднага към поста. А сега не мога, не знам как да ги приложа. Който иска да ги разгледа може да направи това, като влезе във фото галерията.

  10. #30
    Наблюдател
    Регистриран
    13.10.2010
    Мнения
    38
    кои броеве сапоместени всички тези материали.от 2004година .

 

 
Страница 3 от 12 ПърваПърва 12345 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •