Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 17
  1. #1

    Ензимен подхранване на пчели "ПЧЕЛИТ"

    Добър ден, уважаеми пчелари!
    Аз работя за компания ООО "НПП "ТРИС". Ние произвеждаме ензимен подхранване на пчели "ПЧЕЛИТ". Тази подхранване съдържа ензим инвертаза. Ето защо, от "ПЧЕЛИТ" подготвени обърнат сироп. Това е безвредно за пчелите. Отслабва сироп пчелите захар. Обърнат сироп не изчерпва по пчелите. Можете да се хранят пчелите есен.
    Прочетете за "ПЧЕЛИТ" на нашата интернет страница http://www.pchelit.ru/ (руски и английски езици). Ние може да изпрати колет по поща.
    Извинявай, не говоря български. Аз преведох текста, използвайки Google Translate.

    Прикачени миниатюри Прикачени миниатюри little-cans.jpg‎  

  2. #2
    Потребител
    Регистриран
    27.05.2013
    Мнения
    64
    Пчеларски район
    с.Брестово Ловешко
    Здравейте, какви ще са цените тук в България?

  3. #3
    Цени без транспортни разходи:
    "ПЧЕЛИТ" 2г (инверсия за 5 кг захар) - 0,9 € (1,7 лв)
    "ПЧЕЛИТ" 20г (инверсия за 50 кг захар) - 8 € (15,7 лв)
    "ПЧЕЛИТ-АКТИВ" (увеличаване на производството на яйца с 40%) 2,8г (инверсия за 5 кг захар)- 1,1 € (2,2 лв)
    "ПЧЕЛИТ-АКТИВ" (увеличаване на производството на яйца с 40%) 28г (инверсия за 50 кг захар) - 8,9 € (17,4 лв)
    "ПЧЕЛИТ-КОМПЛЕКС-Б" (Бързото развитие пролетта на пчелните колонии. Подхранване в това има две видове дрожди.) 18г (инверсия за 5 кг захар) - 1,3 € (2,6 лв)
    "ПЧЕЛИТ-КОМПЛЕКС-Б" (Бързото развитие пролетта на пчелните колонии. Похранване в това има две видове дрожди.) 180г (инверсия за 50 кг захар) - 11,1 € (21,7 лв)
    По въпроса за доставка Очакваме вашите предложения. Малки поръчки могат да бъдат изпращани по поща. Големи поръчки могат да бъдат изпратени по транспортни фирми.
    Ако имате въпроси, свързани с продукти "ПЧЕЛИТ", аз ще бъда щастлив да отговори на тях!

  4. #4
    Потребител
    Регистриран
    27.05.2013
    Мнения
    64
    Пчеларски район
    с.Брестово Ловешко
    Благодаря за бързия отговор.Очаквайте мнения и предложения от колеги. Само следния въпрос - как стоят нещата с по-големи разфасовки за колеги с повече пчелни семейства?

  5. #5
    Има пакети за 1250 кг захар инверсия (всички три вида). Ако много пчелни кошери пчеларя, той може да си купи един или повече от тези пакети. Или пакет и няколко кутии от 20грама.
    Цени за пакет без транспортни разходи:
    "ПЧЕЛИТ" 500г (инверсия за 1250 кг захар) - 180 € (353 лв)
    "ПЧЕЛИТ-АКТИВ" (увеличаване на производството на яйца с 40%) 700г (инверсия за 1250 кг захар)- 197 € (385 лв)
    "ПЧЕЛИТ-КОМПЛЕКС-Б" (Бързото развитие пролетта на пчелните колонии. Похранване в това има две видове дрожди.) 4500г (инверсия за 1250 кг захар) - 254 € (498 лв)
    Голяма тегло е скъпо да се изпрати по пощата. Ние трябва да помислим заедно как ние ще Ви изпратим по-големи поръчки.

  6. #6
    Почетен Автор
    Регистриран
    11.02.2011
    Мнения
    627
    Интересно ми е това увеличаване на яцеснасянето с 40% как е установено и за колко време?

  7. #7
    Потребител
    Регистриран
    30.12.2010
    Мнения
    80
    Пчеларски район
    общ. Свищов
    По-добре помислете за дистрибутор тук на място , доставките няма да са проблем . Има и изложение в Плевен , но май вече е късно.

  8. #8
    Автор
    Регистриран
    09.10.2010
    Мнения
    178
    Пчеларски район
    1. общ. Левски и 2. общ. Роман
    Освен транспортни разходи ще има и разходи за мита, данъци и такси-в общия случай.
    Предпочитам да пия от извора.

  9. #9
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    "Пчелит" , имате ли "Декларация за съответствие" или някакъв официален документ за използването на продукта, Ви в ЕС? Документ от БАБХ, може би?
    Много неприятно би било и за двете страни, евентуалните ни поръчки да бъдат спрени на митницата и да не ги получим.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  10. #10
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    315
    Това е трудно осъществима мисия. Тези...добавки със сигурност не са регистрирани в България, производителя / предполагам / не разполага и с упълномощен търговски представител, склад и вероятно никакви изпитания в България не са правени. Ако е регистриран някъде другаде в ЕС, проблемите по вноса отпадат...почти. Иначе
    - това е нарушение на всички правила.
    Постоянно ме преследват умни мисли...но аз съм по-бърз

 

 
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •