Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 10 от 13 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 91 до 100 от общо 123
  1. #91
    Заслужил Автор
    Регистриран
    13.05.2014
    Мнения
    334
    Пчеларски район
    Айтос
    На лекцията на мистър Про Пър... разбрах че съм тъп, че съм част от вредителите, че интернет е в моя вреда.... МНОГО ТЪПА ЛЕКЦИЯ.

    П.П. На лекцията на Кисов за професионалното майко производство зададох няколко въпроса. Единия беше.. Как третирате бащините семейства и с какво за да не ги повреждаме, след като знаем, че колкото повече търтеи се люпят толкова повече акар има... Пак дадоха микрофона на професора и той взе да ми обеснява за това че нямало смосъл от строителна рамка щото незнам си какво... ти къде го чукаш то къде се пука!!!

    П.П. Лекция 2016г да се крепи на няква дипломна работа преди 20 години...цц.ц..ц.ц. не се прави така!

  2. #92
    Заслужил Автор
    Регистриран
    10.10.2011
    Мнения
    337
    Пчеларски район
    общ. Братя Даскалови
    Цитат Първоначално публикувано от Георги Кръстев Виж публикацията
    На лекцията на мистър Про Пър... разбрах че съм тъп, че съм част от вредителите, че интернет е в моя вреда.... МНОГО ТЪПА ЛЕКЦИЯ.

    П.П. На лекцията на Кисов за професионалното майко производство зададох няколко въпроса. Единия беше.. Как третирате бащините семейства и с какво за да не ги повреждаме, след като знаем, че колкото повече търтеи се люпят толкова повече акар има... Пак дадоха микрофона на професора и той взе да ми обеснява за това че нямало смосъл от строителна рамка щото незнам си какво... ти къде го чукаш то къде се пука!!!

    П.П. Лекция 2016г да се крепи на няква дипломна работа преди 20 години...цц.ц..ц.ц. не се прави така!
    Хмммммм, да и кво каза Кисов, че доцента 3 години не е третирал против акар. Сега вече ще си има оправдание че са му измрели пчеличките.

  3. #93
    Цитат Първоначално публикувано от jorors Виж публикацията
    Здравейте колеги,
    не знам защо но никой не спомена за "уникалната" лекция на "доцента" проф. Пламен Петров. Беше озаглавена "проблеми в бъгарското пчеларство". Първи и основен проблем на доцента са Българските пчелари(НЕкомпетентни, Незнаещи .................... ).Накратко другите проблеми
    -многото пчеларски вождове (голямя част били без пчеларско образувание)
    -непознати неприятели(МКБ, Азиатски стършел.......)
    -Интернет пространството
    -Форумите за пчели......(спомена че, забранява на студентите си да ги четат)
    - Пчеларските весници и списания
    - Вноса на майки и отводки
    - Самозвани и всезнаещи лектори
    - Държавата (че е дала лиценз на втората развъдна асоцияция (и ще му изяде хляба))
    - Всички програми (били се навъдили програмисти....)

    иииии на предпоследно място Познайте какво......."varoa destructor" да се смееш ли да плачеш ли?
    Надявам се някой да го е записал да погледат всички и да се ...............
    Значи антибиотиците не са им проблем.Тогава защо толкова драпаха, да им ги разрешат.
    Ако всичко което пишеш е вярно (нямам причина да се съмнявам), този е абсолютен олигофрен.

  4. #94
    Автор
    Регистриран
    18.03.2015
    Мнения
    141
    И според мен изложението беше слабо от към фирми . А от лекциите присъствах само на тази на Кисьов в която не се каза нищо .

  5. #95
    Наблюдател
    Регистриран
    13.12.2014
    Мнения
    36
    Пчеларски район
    с.Братя Даскалови
    Присъствах на лекцията на професор Пламен Петров и основните изводи на Юрий Цветков са верни,но проблема колеги проблема е в обединението на пчеларите на база икономическа заинтересованост от пчеларите,иначе лакардиите на това момченце от гр.Берковица слушаме постоянно.Видев

  6. #96
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от Димитър Бонев Виж публикацията
    Знам, сега ще има плювки по мой адрес, че съм защитавал един или друг. Не, никого не защитавам. Казвам това, което аз виждам и изразявам личното си мнение.
    Защо с тия предубеждения? Мисля, че си уважаван капацитет, тук. Що се касае до тоя - Кисов, действително имаме едно наум, ама то е стара работа, за която не искат да ни светнат.

  7. #97
    Заслужил Автор
    Регистриран
    10.10.2011
    Мнения
    337
    Пчеларски район
    общ. Братя Даскалови
    Колега Бонев, не знам кой те е заблудил. Присъствах и на двете лекции и на нито една от двете нямаше правостоящи. Дори на втората лекция имаше повече хора поради по-късният час. На такива лекции е по-важно какво ще се каже а не колко хора ще присъстват. Голямата част от хората бяха разочаровани да чуят от един от малкото пчеларски учени, че те самите са най-големия проблем в пчеларството, а той самия не се припозна като такъв. Аз си мислех, че поне ще спонмене за основния проблем за който, той има основна вина а именно НИСКОТО КАЧЕСТВО НА ПРЕДЛАГАНИТЕ МАЙКИ И ОТВОДКИ ОТ НРАП. Хората по места са пропищели от тях, ама то от високо..........

  8. #98
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jorors Виж публикацията
    Колега Бонев, не знам кой те е заблудил. Присъствах и на двете лекции и на нито една от двете нямаше правостоящи. Дори на втората лекция имаше повече хора поради по-късният час. На такива лекции е по-важно какво ще се каже а не колко хора ще присъстват. Голямата част от хората бяха разочаровани да чуят от един от малкото пчеларски учени, че те самите са най-големия проблем в пчеларството, а той самия не се припозна като такъв. Аз си мислех, че поне ще спонмене за основния проблем за който, той има основна вина а именно НИСКОТО КАЧЕСТВО НА ПРЕДЛАГАНИТЕ МАЙКИ И ОТВОДКИ ОТ НРАП. Хората по места са пропищели от тях, ама то от високо..........
    Хората отивайки на тези лекции очакват едва ли не да им се излее рога на знанието, но то когато нямаш в главата и това ще е малко. Второ лекторите като излязат отпред трябва да са също така подготвени добре за да омаят присъстващите. Но такива знания малко липсват, такта на лекторите малко сприхав, мрънкаш, говори се с недомлъвки, прикриват се някои неща с мисълта, че ще си издадат занаята. Е ми за какво сте ми излязли пред тези хора - да ги баламосвате ли? Трето - производството на майките както ви казах се ръководи от дадени закони и винаги ще има недоволни от дадени купени майки, защото същите тези майкопройзводители не могат да разберат кои майки са качествени и кои не, ако можеше да се получи това то тогава всеки щеше да бъде доволен, закупил майка от тях. Затова всеки един произвеждащ майки ще стигне до момента когато повечето ще започнат да не му харесват майките. Защо? Тъй като повечето са нормални, а малка част елитни и по този начин броя на недоволните ще расте все повече и повече и в крайна сметка. Сещайте се.

  9. #99
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от Димитър Бонев Виж публикацията
    Много интересни дебати се водят тук. Чудя се след като не харесвате професор Петров и Кисьов, защо на техните лекции имаше толкова много посетители(при 200 места имаше доста правостоящи)...
    Г-н Бонев, след като интереса е бил такъв голям, бих искал да Ви помоля, като човек тясно свързан с организацията на Апи България от предходните години, и в близки отношения с организаторите ако има запис на въпросните лекции, да съдействате за качването му в интернет и да се пусне линк?!? Все пак няма как 15-16 хиляди пчелари да присъстват в зала с 200 седящи места.

    https://www.facebook.com/permalink.p...87921134794828

  10. #100
    Почетен Автор
    Регистриран
    19.05.2011
    Мнения
    512
    Пчеларски район
    асеновград
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Защо с тия предубеждения? Мисля, че си уважаван капацитет, тук. Що се касае до тоя - Кисов, действително имаме едно наум, ама то е стара работа, за която не искат да ни светнат.
    Кажи моля каква е старата работа с Кисов и колко е стара, щото аз си мисля че той е главната причина да се разрешат антибиотиците при майкопроизводителите.

 

 
Страница 10 от 13 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •