Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 4 от 13 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 31 до 40 от общо 123
  1. #31
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.12.2013
    Мнения
    302
    Пчеларски район
    СЕВЕРОЗАПАДНАЛ
    Аз съм там на 6-ти хубаво е че всички лекции който ме интересуват са в 1 ден.А другият ден ще е основно за покупка на кола по високопроходима.

  2. #32
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Цитат Първоначално публикувано от Димитър Бонев Виж публикацията
    Ако ти е интересно биологичното, целия блок ще е интересен, дори лекцията болести, вредители и неприятели по пчелите и начини и методи за борбата с тях при биологичното пчеларство специално за мен ще е много интересна поради това, че се стремя именно към такива методи за борба, въпреки че не съм биопчелар, Интересна поне за мен ще е лекцията за добиване на пчелно млечице, храненето на пчелите, лекцията за прашеца на Жечо Мурзов, от лекцията за Изисквания при добиване, преработка и изследване на пчелните продукти може много да се научи.Промишлено пчеларство – работа с над 400 кошера, Малък кошерен бръмбар – опасност за европейските пчелни семейства, лекциите на Якофов винаги ги слушам с интерес, Лекцията на Осиковски също е обещаваща, лекцията за медоносните растения е много интересна, блока на ДФЗ също е интересен и може да се научат интересни неща по какви програми могат да бъдат подпомагани пчеларите. Посещението на пчелина също си заслужава. А и от останалите презентации може да се научат доста полезни неща.
    За мен от всичко изброено са интересни само храненето, работа с над 400броя и исках да чуя Якофов, но е на 7ми. Трябва да остана 3 дни за 3 лекции.
    Страшно съм разочарован, а очаквах много и затова не отидох в Плевен.
    Засега няма да ходя
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  3. #33
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    1,424
    Пчеларски район
    Родопи
    Няма как да се събере всичко в един ден.

  4. #34
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2012
    Мнения
    267
    Пчеларски район
    Шумен
    А дали ще има възможност да се снима по време на лекциите,та да могат после да се пуснат клипчетата в youtube или някъде другаде.Аз мисля да снимам ако имам възможност,но едва ли ще присъствам на повече от една или две лекции.

  5. #35
    Автор
    Регистриран
    04.10.2010
    Мнения
    116
    Пчеларски район
    Варна
    Бонев така и не каза кои фирми за инвентар ще участват, кое ще е новото и по-различното.
    След 20 години ще съжалявате не за нещата които сте направили а за тези които не сте.

  6. #36
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от Димитър Бонев Виж публикацията
    Няма как да се събере всичко в един ден.
    Има, има...
    И, то благодарение на Борис Стефанов(https://m.youtube.com/user/borisstefanov) - да му благодарим за всичко което можем да гледаме отново и отново, благодарение на него, и да се надяваме, че ще е в Пловдив на Апи България, ще може да заснеме всичко интересно, което да публикува и по този начин то да достигне до хилядите пчелари в България и по света.
    Иначе, да г-н Бонев е прав, че няма как всички лекции да са в един ден!

  7. #37
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Днес попаднах на това обявление(Пчеларски вестник, 17.02-23.02.2015г., стр. 8):

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	image.jpg
Прегледи:      307
Размер:	220.0 KB
ID:	3463

    В мен с породха следните въпроси:
    -Дали това каре е публикувано от организаторите?!?
    -И ако то е публикувано от организаторите дали грешката(ако има такава) в адреса е неволна или умишлена...?!?
    -Или пък някой не се опитва да организира нещо паралелно, с лого наподобяващо това на организаторите(или пък с оригиналното такова), или просто някой иска да изпрати потенциалните посетители за "зелен хайвер", или по точно в района на Софийска Градска Прокуратура(както е видно от снимките по-долу, какво се намира на посоченият адрес)...?!?

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	image.jpg
Прегледи:      308
Размер:	100.7 KB
ID:	3465

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	image.jpg
Прегледи:      307
Размер:	207.8 KB
ID:	3464

  8. #38
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    1,424
    Пчеларски район
    Родопи
    Това е адреса за кореспонденция и всичко си е както трябва.

  9. #39
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    На мен пък ми изглежда(ше) от обявата, че това е адреса на който ще се проведе изложението....
    Защото тия дни като ходих към Плевен и обратно, мернах няколко билборда, на които беше обявено, че Бата Агро 2015, ще е от 4ти до 7ми Март. По същото време когато е и Агрията, може би за посетителите ще е до някъде удобно - Пловдив и Стара Загора, не са далеч, но пък две земеделски изложения по едно и също време, все някое събитие или димонстрация ще се пропуснат, а традиционно Бата Агро се провеждаше пролетта-лятото...
    Тъй, че ми се стори странно като видях софийският адрес в карето на Апи България.

  10. #40
    Наблюдател
    Регистриран
    03.06.2014
    Мнения
    39
    Пчеларски район
    СЕВЛИЕВО
    Колега между Развигор №1 и №3 има разлика. Прощавай ти си от Русе или Русенско то и аз не знам на кой адрес е Дунав мост. Явно организаторите са сложели адреса по регистрация на фирмата им. Щеше да ти стане ясно ако провериш в АП. Цял ден обсъждате нещо което още не се е случело ами нека мине и го обсъждайте. Който има интерес ще го посети. Прозира някакъв проблем който никои не иска гласно да изкаже.... Явно щом е толкова голям интереса то си има и причина. Колегата Бонев се е хванал да ви разяснява лектория и други неща - Защо ли.
    Българина има една много грозна черта - Винаги да обрича всичко ново на провал и то само с една тъпа реплика : Няма да стане...
    Това е второто изложение Апи България и явно репликата че Плевенското изложение слага всички други в малкия си джоб звучи малко тъпо и то само поради една единствена причина: В мол колеги се ходи на пазар и кафе. Но явно на Партнес експо не им идва на акъла че тази битащина и цигания представя много зле пчеларския сектор. Но щом ви харесва циганията Само едно ---Браво.

 

 
Страница 4 от 13 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •