Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 11 до 12 от общо 12
  1. #11
    Автор
    Регистриран
    07.10.2013
    Мнения
    153
    Дакоу,
    учи и само учи. Чети книги, гледај форуми, и внимателно запазвај какво и как се работи.
    На пролет когато купиш семејства или отвотки, лесно е да примениш в пракса знанието си.
    Това което работиш, трјабва в дневник да записваш, да знаеш какво си работил и какво оште трјабва да се работи.
    Најдобре е да си водиш евиденции за всјако семејство пчелно, тогава до грешки не може да дојде.
    А што става дума на д-ната, мислја че нее проблем. Имаш оште време да преправиш кошерите си да имајат покретни д-на.
    Мрежа може да ставиш, а и не мораш, важно е само да го помериш и очистиш по лесно.
    желаем ти п-лен успех.

  2. #12
    Потребител
    Регистриран
    02.01.2014
    Мнения
    79
    Пчеларски район
    Общ.Чепеларе с.Косово
    Здравей Дакоу аз също съм аматиор и тепърва и на мен ми предстои да взимам семеиства и отводки.Аз мисля да започна с 3 отводки и 2 семеиства за да може като наблюдавам и двете да влизам лека полека в час предлагам ти и ти да ноправиш така но това си е мое мнение де.Като гледам раиона където ще ти е пчелина много прилича на моя растителнаста е подобно и при мен и ми е чудно ако имош опит а също така и другите колеги ако имат опит да споделят подходящ ли е за пчелин този раион с горска паша предимно.Иначе браво добре си ги боядисал и мястото си оградил пожеламав ти успех в начинанието

 

 
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •