Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин

    Ваучери за гориво

    http://www.mzh.government.bg/mzh/bg/...734443259.aspx

    Май и пчеларите практикуващи подвижно пчеларство ще "намажат" по 5 литра нафта на семейство?

  2. #2
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Пише : Необходимите документи за кандидатстване могат да бъдат намерени на интернет страницата на МЗХ.
    Аз обаче нищо не откривам, ако някой ги е открил да даде линк.

  3. #3
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин

  4. #4
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Пълна подигравка с нас стана с тези ваучери. Сега се оказа че ще започнат да ги раздават не на 01.04 а на 16.05. През това време аз лично вече ще съм направил две премествания. От базата на рапица и от рапица на акация. За тези премествания и горивото отишло покрай тях ще трябва да водя подробна документация и те няма да ми бъдат признати за заплащане защото ваучерите няма как да бъдат признати със стара дата освен ако нямаш лични договорки с някоя бензиностанция. И то поне да си заслужаваше, а то пълна пародия 0.30 лв. на литър. Пълна подигравка. Пътните листове с които да докажа преместванията ми излизат по скъпи от отстъпката която ще получа. БЛАГОДАРЯ въобще няма да се явя да си получа ваучерите нито ще вадя документи за преместванията тази година. ПИСНА МИ.

  5. #5
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин
    Както казваше един приятел, когато се чу за тези ваучери - "По добре да си купувам нафтата на черно, хем по евтино ми излиза, хем няма да се занимавам с глупости" и май е много прав ????

  6. #6
    Почетен Автор
    Регистриран
    11.02.2011
    Мнения
    627
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Пълна подигравка с нас стана с тези ваучери. Сега се оказа че ще започнат да ги раздават не на 01.04 а на 16.05. През това време аз лично вече ще съм направил две премествания. От базата на рапица и от рапица на акация. За тези премествания и горивото отишло покрай тях ще трябва да водя подробна документация и те няма да ми бъдат признати за заплащане защото ваучерите няма как да бъдат признати със стара дата освен ако нямаш лични договорки с някоя бензиностанция. И то поне да си заслужаваше, а то пълна пародия 0.30 лв. на литър. Пълна подигравка. Пътните листове с които да докажа преместванията ми излизат по скъпи от отстъпката която ще получа. БЛАГОДАРЯ въобще няма да се явя да си получа ваучерите нито ще вадя документи за преместванията тази година. ПИСНА МИ.
    Поредния Параграф 22...

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •