Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 7 от 8 ПърваПърва ... 5678 ПоследнаПоследна
Резултати от 61 до 70 от общо 80
  1. #61
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    сряда, тази седмица. по принцип е четвъртък и пак ще бъде...
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  2. #62
    Заслужил Автор
    Регистриран
    18.11.2013
    Мнения
    487
    Пчеларски район
    с.Просена
    Ясно пак ми се разминават нещата,но да не се каня другия път ще се радвам да се запозная със цялата група
    Милен Михов

  3. #63
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Опа опа!

    Тази седмица има разни обедни мероприятия, на които любителите пчелари няма да можем да присъстваме...
    Затова предлагам да се съберем на "другата с-бирка" - на "Хъшовските пчелари" ;-)
    Да не ми минава котка път, В ЧЕТВЪРТЪК КЪМ 19:00 ще сме в механа Хъшове. Засеха съм говорил с 2-3 човека, но всеки, който желае може да заповяда.
    Предлагам да си говорим за текущите мероприятия на пчелина и около него, както и за това кой, кога и за колко време ще ходи до Пловдив.
    До сега не ми се е получавало, но пак моля: Казвайте ако ще идвате, за да запазя места спорд хората.
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  4. #64
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от koragroup Виж публикацията
    Опа опа!

    Тази седмица има разни обедни мероприятия, на които любителите пчелари няма да можем да присъстваме...
    Затова предлагам да се съберем на "другата с-бирка" - на "Хъшовските пчелари" ;-)
    Да не ми минава котка път, В ЧЕТВЪРТЪК КЪМ 19:00 ще сме в механа Хъшове. Засеха съм говорил с 2-3 човека, но всеки, който желае може да заповяда.
    Предлагам да си говорим за текущите мероприятия на пчелина и около него, както и за това кой, кога и за колко време ще ходи до Пловдив.
    До сега не ми се е получавало, но пак моля: Казвайте ако ще идвате, за да запазя места спорд хората.
    То запазването на маса е лесна работа Жорка, обаче по-интересният момент е че от 20:00 часа има мач - Лудогорец-Лацио, а в Хъшовете не е фраш от телевизори, затова да вземем да "изневерим на традициятя" и да отидем на Жорела, там освен че има много телевизори, ти дават едно листче да си напишеш имената и да прогнозираш точен резултат и за позналите има награда...?!?

  5. #65
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    За мене не е проблем. Даже ми е по близо. Са мо се чудя дали там ще си чуваме приказката....
    Иначе и в Хъшовете има едно ТВ - до бара...
    Както кажете!
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  6. #66
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Казвайте последно къде ще се съберем, че да не отидат хората на две места.
    Предлагам да си остане Хъшове, за да няма обърквации, а аз да мина да запазя маса "под талавизора" ;-)
    Пак ще кажа 7-8 човека пък да видим...
    19:00ч.
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  7. #67
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.07.2011
    Мнения
    675
    Ще гледам да дойда и аз.

  8. #68
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    останa Хъшове!
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  9. #69
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    19-19:30 ще гледам да дойда...

  10. #70
    Утре да не забравите в 17 часа при Брани,колеги!

 

 
Страница 7 от 8 ПърваПърва ... 5678 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •