Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 8 123 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 80
  1. #1
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски

    Пчеларска среща на Русенци

    Уважаеми колеги,

    Имам следната идея. Искате ли да си направим една среща на по чашка в някое Русенско кръчме?
    Да се видим, да се запознаем, да пием по един чай (или нещо с градус), да поприказваме, да се похвалим, послъжем и те така...

    Подобна среща си правим една рибарска компанийка - даже стана традиционна - всеки последен четвъртък от месеца.

    Ако има желаещи, моля да вдигнат ръка че да можем да преценим къде ще ни съберат.
    Също ако има идей за място и време, казвайте.

    Аз предлагам този четвъртък т.е. 12.10. от 18-19ч до когато ни е кеф, в някое заведение по центъра (примерно Хъшове или Мариос1 или Табана...).
    Кажете си мнението, моля.

    Поздрави,
    Жоро
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  2. #2
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.07.2011
    Мнения
    675
    Здравей колега!Можеш да ме броиш,само че от следващите срещи.След десетина дена се местя в Русе.Ще се радвам да се запозная с месните колеги.

  3. #3
    Автор
    Регистриран
    14.10.2010
    Мнения
    135
    Аз съм за!За съжаление точно тази седмица не съм в Русе.Ама 12.10 май не е четвъртък.
    "Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество – винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава."
    Атанас Буров

  4. #4
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от Ruslan Виж публикацията
    Аз съм за!За съжаление точно тази седмица не съм в Русе.Ама 12.10 май не е четвъртък.
    Ми не е разбира се... като няма кой да махне септември от календара...

    Добре де, дайте да се уговорим за следващата седмица тогава. Примерно 17.10 ?
    А за място някакви идеи?
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  5. #5
    Автор
    Регистриран
    14.10.2010
    Мнения
    135
    Жоре, "заплювай" едно и там ще е.Пчеларите не би трябвало да сме толкова претенциозни .На първата среща може да не сме много, ама след това, като пуснем някоя снимка..... и други ще проявят интерес.А и двамата с теб имахме идея за нещо подобно .Когато уточним дата и място, аз ще се обадя на двама колеги, които май не съм мяркал тук.
    "Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество – винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава."
    Атанас Буров

  6. #6
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Здравейте колеги,
    и аз съм "ЗА" да направим една такава среща, коята да се превърне в периодична и традиционна. За мястото където го решите. Но спорид мен е по-добре да е следващата или по-следващата седмица, за да може повече хара да научат за нея и да могат да дойдат.

  7. #7
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Добре!

    Нека дата да бъде 17.10, часът - 18:30-19:00.
    Мястото ще го уточним на 15.10 като видим колко човека ще сме горе-долу.
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  8. #8
    Нали всяка година по това време се събираме на Текето?Тази година мислехме да направим срещата на 19 или 20.10.,още не бяхме уточнили датата и затова не го бях обявила.Вие какво ще кажете?

  9. #9
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Suzi, то едното не пречи на другото. Като се съберем на 17-ти, тъкмо ще "номинираме" шофьори за неделята

    Казвам "неделята" защото се надявам да изберете тази дата.

    Ще се радвам да те видя и на двете срещи!

    Поздрав!
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  10. #10
    Наблюдател
    Регистриран
    06.12.2011
    Мнения
    44
    И аз съм за. Чакам да разбера мястото и времето.

 

 
Страница 1 от 8 123 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •