Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 39 от 41 ПърваПърва ... 293738394041 ПоследнаПоследна
Резултати от 381 до 390 от общо 408
  1. #381
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Lenovo_A1000_IMG_20171202_152156.jpg
    Айде жълтия цвят как да е. Сиво-кафявото как да е. Ама розовото и червеното от къде и защо се появяват.
    П.П. Не се оплаквам, просто показвам.

  2. #382
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Валко , при теб скоро ще се получи дъга .
    Сподели , кои са производителите .

  3. #383
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Производителя е от Сливен. Петко Станчев мисля, че се казваше (трябва да видя името на кашона).
    Напролет ще ги претопя тия червените с друг восък и ще им ги върна пак за основи.
    И да не започнете сега да ми казвате, че ще замърсявам материала за основи.

  4. #384
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    Производителя е от Сливен. Петко Станчев мисля, че се казваше (трябва да видя името на кашона).
    Напролет ще ги претопя тия червените с друг восък и ще им ги върна пак за основи.
    И да не започнете сега да ми казвате, че ще замърсявам материала за основи.
    И той ще им добави някаква боя, че гледам синя няма и хоп - дъгата с всички цветове.

  5. #385
    Заслужил Автор
    Регистриран
    21.03.2015
    Мнения
    442
    Пчеларски район
    общ.Левски,обл.Плевен
    Здравейте!
    За основите!Февруари месец си закупих малко восъчни основи от Пчеларски център Русе-имат магазин в Плевен зад гарата.Основите са по-тежки 75гр.При огледа забелязах,че са малко по-дълбоки и малко по-широки и си личи че са от восък .Мерих ги 4,9мм.Ловешките са 4,8 и по-плитки.Бях сложил за градеж и пчелите ги приеха много добре. Изградиха ги много добре и на петият ден-осеменени на 100%.Планирам да закупя още в скоро време.
    Поздрави:Цветан Димитров

  6. #386
    Автор
    Регистриран
    14.04.2013
    Мнения
    162
    Пчеларски район
    Троян
    Цитат Първоначално публикувано от freddie46 Виж публикацията
    Здравейте!
    За основите!Февруари месец си закупих малко восъчни основи от Пчеларски център Русе-имат магазин в Плевен зад гарата.Основите са по-тежки 75гр.При огледа забелязах,че са малко по-дълбоки и малко по-широки и си личи че са от восък .Мерих ги 4,9мм.Ловешките са 4,8 и по-плитки.Бях сложил за градеж и пчелите ги приеха много добре. Изградиха ги много добре и на петият ден-осеменени на 100%.Планирам да закупя още в скоро време.
    Поздрави:Цветан Димитров
    А производство на коя фирма са?
    ...when a man lies,he kills a small part of the world

  7. #387
    Заслужил Автор
    Регистриран
    21.03.2015
    Мнения
    442
    Пчеларски район
    общ.Левски,обл.Плевен
    Здравей колега!
    Не знам на коя фирма са производство,но имат сайт в интернет където можеш да си поръчаш.Пиши Пчеларски център Русе.Има и телефон за връзка с тях.За ДБ 75гр. ценатае1,25лв.За количества може и да правят отстъпки.Питай!
    Поздрави:Цветан Димитров

  8. #388
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    Производителя е от Сливен. Петко Станчев мисля, че се казваше (трябва да видя името на кашона).
    Напролет ще ги претопя тия червените с друг восък и ще им ги върна пак за основи.
    И да не започнете сега да ми казвате, че ще замърсявам материала за основи.


    Добри са на тоя човек основите.Доста колеги от Елена правят при него,но най добрите основи които съм ползвал са на Матеев.За жалост тая година не продава.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  9. #389
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Добри са на тоя човек основите.Доста колеги от Елена правят при него,но най добрите основи които съм ползвал са на Матеев.За жалост тая година не продава.
    Е, той е споделил началото на декември своите наблюдения за основите, малко не логично, но както и да е. Ти му отговаряш след Велик ден. Та за първия ясно, че не го слуша главата, ама за теб имах друго впечатление.

  10. #390
    Автор
    Регистриран
    14.02.2014
    Мнения
    124
    Пчеларски район
    Град Правец
    Основите в магазина в Русе са на Топалов мед, ние ги използваме трета година и стават и за Био, много сме доволни.

 

 
Страница 39 от 41 ПърваПърва ... 293738394041 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •