Цитат Първоначално публикувано от petkofire
колега танаси,лошия тон беше насочен към колегата иван гушев,защото по най-човешки начин попитах дали става кошер от орехов материал.......но луд,закачлки и темподобни работи не ме интересуват.А за форума,хората които са го създали наистина са се опитали и направили нещо добро,но членската маса така да го кажа-не става!Когато някой попита нещо-ако можеш да помогнеш с информация или опит-помогни,ако не ,то поне не пиши глупости да дразниш хората/това се отнася за хората които пишат в форума,нямам предвид танаси/.Аз съм следващия който няма да пише вече изобщто,както много хора вече.Танаси,ще попитам в дърводелския форум за ореха,ама там не са пчелари.
Искам да се извиня на колегата, явно не ме е разбрал правилно. Коментарът ми не е имал за цел да обиди никого. Просто този материал наистина е тежък и много скъп. А относно закачалката говорех сериозно. Орехът отделя много приятен аромат и в стая където има такава мебел ухае страхотно. Затова пак се извинявам на колегата и моля да ми прости, за това че се е почувствал засегнат от коментара ми.