Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 30
  1. #11
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Ето за това ставаше въпрос. Да се появят тук изкупващите мед фирми. Да поставят обявите си и периодично да ги обновяват.

  2. #12
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Ето за това ставаше въпрос. Да се появят тук изкупващите мед фирми. Да поставят обявите си и периодично да ги обновяват.
    Като гледам не са много желаещите да се превърнат в обект на оплювки.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  3. #13
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Като гледам не са много желаещите да се превърнат в обект на оплювки.
    Аз културно каня. Радвам се когато отговарят на поканата ми. Надявам се и да бъдат коректни. Тези които ще ги оплюват се надявам да имат и аргументирани доказателства. Оттам нататък има модератори и накрая администратор с печат - БАН. Нещо да пропуснах?

  4. #14
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин
    Дано да са коректни и реално да са запчнали да изкупуват, а не само да си попълват някаква база данни къде, колко и какъв мед има както ми отговориха на мое запитване преди около месец време....

  5. #15
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Цеко Виж публикацията
    Дано да са коректни и реално да са запчнали да изкупуват, а не само да си попълват някаква база данни къде, колко и какъв мед има както ми отговориха на мое запитване преди около месец време....
    Това искам да се получи тук. Връзка. Те обявяват. Ние виждаме и продаваме, ако ни е изгодно разбира се. При нередности както казваш, тук е момента да се каже в какво се състоят те. Мисля, че при коректност и от двете страни няма да има недоволни.

  6. #16
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    При нередности както казваш, тук е момента да се каже в какво се състоят те..
    Мисля че го бях писал някъде във форума, но все пак ще се повторя: Към края на месец август 2016 г. звъня наред на фирмите изкупуващи мед за оферти и от въпросната фирма ми обявиха цена за букет 4,50лв (най високата която получих), любезно ми записаха количеството предлаган мед, телефон за връзка и региона и ми обявиха „че сега само събират информация къде , какво и колко се предлага и когато имат нужда от моя мед ще се свържат с мен“?????

  7. #17
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Аз културно каня. Радвам се когато отговарят на поканата ми. Надявам се и да бъдат коректни. Тези които ще ги оплюват се надявам да имат и аргументирани доказателства. Оттам нататък има модератори и накрая администратор с печат - БАН. Нещо да пропуснах?
    Да, да изясниш критериите за коректност. Защото май доста хора слагат знак за равенство между коректност и личен интерес. А палачинката има две страни.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  8. #18
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Цеко Виж публикацията
    Мисля че го бях писал някъде във форума, но все пак ще се повторя: Към края на месец август 2016 г. звъня наред на фирмите изкупуващи мед за оферти и от въпросната фирма ми обявиха цена за букет 4,50лв (най високата която получих), любезно ми записаха количеството предлаган мед, телефон за връзка и региона и ми обявиха „че сега само събират информация къде , какво и колко се предлага и когато имат нужда от моя мед ще се свържат с мен“?????
    Както е ставало дума тук, фирмите не се ангажират да дават срок кога ще дойдат за проби. За това аз лично съм задавал въпроса. Но след пробите би трябвало до 30 дни да го вземат или да се обадят при нередност.

  9. #19
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Да, да изясниш критериите за коректност. Защото май доста хора слагат знак за равенство между коректност и личен интерес. А палачинката има две страни.
    Критериите са ясни. Другото са маймунджилъци.

  10. #20
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Както е ставало дума тук, фирмите не се ангажират да дават срок кога ще дойдат за проби.
    Което е крайно некоректно от тяхна страна според мен.

 

 
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •