Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 30 от 61 ПърваПърва ... 20282930313240 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 291 до 300 от общо 601
  1. #291
    Автор
    Регистриран
    19.11.2010
    Мнения
    196
    Пчеларски район
    Павликени-Сухиндол,
    Част от вчерашната среща, виждам, че видеото се гледало от над 4000 души, може пък някой да не е- http://www.fermer.bg/agro-tv?vid=992

  2. #292
    Наблюдател
    Регистриран
    02.12.2010
    Мнения
    20
    Колеги как разбирате новата програма А : "Техническа помощ на пчелари и сдружения".

  3. #293
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    1,424
    Пчеларски район
    Родопи
    Финансова помощ 350 000 лв за предварително определени пчелари от предварително определена организация.

  4. #294
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Колеги,
    Някой има ли представа с колко точки са били последните одобрени миналата година? Или някъде да има публикуван списък с одобрените?
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  5. #295
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от koragroup Виж публикацията
    Колеги,
    Някой има ли представа с колко точки са били последните одобрени миналата година? Или някъде да има публикуван списък с одобрените?
    Жорка, зависи за какво?!? За майки, препарати и анализ почти всички бяха одобрени. За кошери и отводки имаше списък с одобрените и съответните им точки, към линка по-долу, но нещо не ми се отваря, явно са го свалили...

    http://www.dfz.bg/bg/prescentar/novini/-kosheri-pcheli/

  6. #296
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    МММдаааа... махнали са го. Аз се надявах някой да го е качвал из форума. Или поне по спомен да каже как се движеха точките на последните - 30 - 40 - 45? Нагоре...?
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  7. #297
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Определено е нагоре. Имам някакъв спомен за над 55, но не съм сигурен. Няма толкова голяма драма, кандидатстваш и след 40-50 дни разбираш дали ти се получават нещата.

  8. #298
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Определено е нагоре. Имам някакъв спомен за над 55, но не съм сигурен. Няма толкова голяма драма, кандидатстваш и след 40-50 дни разбираш дали ти се получават нещата.
    Драма изобщо няма. Но ми беше любопитно доколко 10-15 точки са решаващи. Примерно дали ще кандидатства новобранец или човек с 3 години опит. Или 90% от максималната цена?
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  9. #299
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    никой не може да каже. Дори и да видиш миналогодишните резултати няма никаква гаранция, че летвата тази година няма да е далеч по-висока и или по-ниска.

  10. #300
    Заслужил Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    232
    Пчеларски район
    Добрич
    миналата година бях одобрен за кошери с 30 точки, но дадох цена от 90%.

 

 
Страница 30 от 61 ПърваПърва ... 20282930313240 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 4 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •