Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    ПРЕСА ЗА ЛЕПЕНЕ НА ВОСЪЧНИ ОСНОВИ

    Ето какво си направих днес с подръчни материали и 16лв за плексиглас.Бяха ми нужни малък ъглошлайв оборудван със диск за рязане на дърво , дрелка със свредло ф14, малко силикон , пирончета , чук и 4 часа.Не претендирам за красота , но с подръчни материали и машини толкова.


  2. #2
    От снимките нищо не схванах. Дай малко подробности как действа това устройство и каква е задачката му.
    Тази земя, по която тъпча сега,
    тази земя, която пролетен вятър пробужда,
    тази земя – не е моя земя,
    тази земя, простете, е чужда.

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    22.02.2011
    Мнения
    37
    аз го разбрах служи вместо шпорче.С плекскигласът поставен под горните две летви се претиска предварително поставена основа към теловете на рамката.Това е което аз разбрах.

  4. #4
    Цитат Първоначално публикувано от Николай Киров
    аз го разбрах служи вместо шпорче.С плекскигласът поставен под горните две летви се претиска предварително поставена основа към теловете на рамката.Това е което аз разбрах.
    Да правилно си разбрал.Поставяш основата върху дъсчицата, отгоре слагаш рамката с опънатите телове , пускаш плексигласа да легне върху теловете пускаш ток с трафа притискаш теловете с плексигласа докато се впият в основата.

  5. #5
    Kiril8305 , по удачният вариант е да поставиш първо рамката с теловете и след това основата , така ще можеш да контролираш (визуално) колко време да е включен трафа според това колко са се впили теловете в основата.

  6. #6
    Цитат Първоначално публикувано от георги.
    Kiril8305 , по удачният вариант е да поставиш първо рамката с теловете и след това основата , така ще можеш да контролираш (визуално) колко време да е включен трафа според това колко са се впили теловете в основата.
    Както си решите колега.Идеята е да си свършите лесно и качествено работата.
    Поздрави.

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •