Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 29 от 29 ПърваПърва ... 19272829
Резултати от 281 до 288 от общо 288
  1. #281
    Заслужил Автор
    Регистриран
    09.12.2014
    Мнения
    292
    Пчеларски район
    Хасково
    Жоро , натовари ги с повече градеж и работата може да ти олекне!

  2. #282
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.07.2013
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Странджа
    Предполагам,че повечето колеги са чели книжката на Тейбър.Там на едно място споменава,как като е работил като пожарникар,често са го викали да сваля роеве и той бухал по 5-6 в един кошер.Накрая равносметката я пише в книгата.Аз не бухах по 5-6 ама по два средни или три слаби,тоест пълен корпус с роеви пчели.Имам заснети и много големи роеве - цял корпус 10рамки плътно покрити.Младите майки ги оставям да се разберат помежду си.Здраво хранене и след това три магазина и си свиркаш.Говоря за късна горска паша.
    Който управлява знанието,управлява всичко!
    "С пари можеш да си купиш къща,но не можеш да създадеш дом,с пари можеш да имаш компания,но не и приятели,с пари можеш да си купиш лекарства,но не и здраве!" - китайска поговорка...
    "Повечето хора не искат свобода, защото е отговорност, а те се страхуват от нея" Зигмунд Фройд

  3. #283
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от Дамян Дамянов Виж публикацията
    Като да хванеш на съседа жената. Много е хубава, докато не отидеш на уролог
    Ха, ха .... не знаех че като хванеш жената на съседа ,получаваш камъни в бъбреците или някакъв нефрит и трябва да ходиш на УРОЛОГ.Ако е това за което намекваш че комшийката ще ти накачи ,би трябвало да посетиш кабинета на ДОКТОР –ВЕНЕРОЛОГ .От ясно –по–ясно .

  4. #284
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.03.2011
    Мнения
    889
    Цитат Първоначално публикувано от npachovski Виж публикацията
    Уж гледам да се имаме помагал ми е ама ми вика: глей тва ремарке човек кога ще го напълня нямам време тази година го искам готово наред с другото ми за слънчогледа аз му викам хубаво де ама толкова близо до мойте напръскани питите вътре с примамки некакси е тъпо, той вика човек те като са ти тръгнали вече нема спирка защо да се изгубят поне при мен да дойдат. Хората са станали много брутални и луди за пари пари и пак пари всичко е пари би му мамата няма човечност вече няма нищо
    Това твоя колега е пълен смешник - бизнес ще прави, занаятчия се пише, пчели ще гледа, ремаркета ще пълни и как: като пасивно лови рояци от другите пчелари хахаххахахахаххахахахах речи му да си сложи и кранчета на кошерите, щото голям берекет го чака. То вярно, че в България все се опитваме да таковаме дявола у въздуха, ала някои хора се опитват и във пъклото да го онодят. Честно - изумен съм. За такъв филм сефте чувам - да си заложи капани до кошерите ми, че да хваща рояци ...... ако иде реч за мене, никви шамари, никакви разправии, ще стоя, ще се хиля и ще се подигравам, ама до дупка и непрекъснато ще подпитвам "как е колега - колко рояка хвана днес".
    "Най-мързеливата система е най-печеливша." - Димитър Павлов

  5. #285
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Няма как да не се похваля -и аз хванах рой.
    Снимка0301.jpg

  6. #286
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,884
    Бааго, вий с въдиците ли почнахте да ги ловите бе!?

    П.п. За интернет поколението - методът е описан в "1001 въпроса и отговора по пчеларство", също и на други места.
    Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ
    Всеки трябва да извърви своя пчеларски път... Доктора от Павликени

  7. #287
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от jordanov Виж публикацията
    Бааго, вий с въдиците ли почнахте да ги ловите бе!?
    Ха-ха, ако с това се явя за риба, направо съм в новите.

  8. #288
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Като няма дунавска скумрия и сафрид, ша хващаме рояци.


    Снимка0321.jpg

 

 
Страница 29 от 29 ПърваПърва ... 19272829

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •