Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 8 от 11 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 71 до 80 от общо 107
  1. #71
    Продажбите тази година нямат нищо общо с миналата година. Доста вяло вървят, да не кажа че са спрели, район Бургас ... Е аз не съм кой знае какъв фактор но и при други колеги от страната положението е подобно
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  2. #72
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от ianev Виж публикацията
    Продажбите тази година нямат нищо общо с миналата година. Доста вяло вървят, да не кажа че са спрели, район Бургас ... Е аз не съм кой знае какъв фактор но и при други колеги от страната положението е подобно
    Догодина ще е още по-зле. Ще има мед от 2016, 2017 и от 2018г.

    пп. Пак да ви кажа : научихте хората, че им продавате лекарство и те не купуват, защото са здрави.


    вижте този етикет.

  3. #73
    Липсва полова мощ и ломбаго :D
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  4. #74
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от ianev Виж публикацията
    Липсва полова мощ и ломбаго :D
    Да, също, че действа против забременяване.

  5. #75
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Това дето е написано като препоръка е категорично забранено в наредбата за етикетиране. Счита се за подвеждаща информация.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  6. #76
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Цитат Първоначално публикувано от ianev Виж публикацията
    Продажбите тази година нямат нищо общо с миналата година. Доста вяло вървят, да не кажа че са спрели, район Бургас ... Е аз не съм кой знае какъв фактор но и при други колеги от страната положението е подобно
    Днес си зареждах обектите и положението е, много зле.

  7. #77
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,026
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Днес си зареждах обектите и положението е, много зле.
    Какво значи зле? При нас вдигнахме / вдигнаха, защото аз нямам/ меда на 12лв. и постоянно питат за мед. Казвам за тези които продаваме меда си от ръка.

  8. #78
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Днес си зареждах обектите и положението е, много зле.
    Рости харесах ти коментара макар да не е за харесване. Няма как на някой да му харесва сегашното положение. Трендафил Дончев аз продавам доста добро количество от ръка но тази година спада е очевиден, редовните клиенти си ги зареждам но до там... Отдавах го на топлото време, но вече застуди и хората явно от мастика минаха направо на вино и меда въобще не им е на масата
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  9. #79
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от ianev Виж публикацията
    Рости харесах ти коментара макар да не е за харесване. Няма как на някой да му харесва сегашното положение. Трендафил Дончев аз продавам доста добро количество от ръка но тази година спада е очевиден, редовните клиенти си ги зареждам но до там... Отдавах го на топлото време, но вече застуди и хората явно от мастика минаха направо на вино и меда въобще не им е на масата
    Пак пропускате момента, че меда, който отиваше навън, е на вътрешния пазар.

  10. #80
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Пак пропускате момента, че меда, който отиваше навън, е на вътрешния пазар.
    Така е. Пазара е залят. Продажбите са и без това малки, а сега вече са драстично намалели. Така или иначе не разчитам много на тези продажби, но ако продължава така ще трябва да сменя подхода, защото не ми излиза сметката.

 

 
Страница 8 от 11 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •