Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 31 до 36 от общо 36
  1. #31
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.07.2011
    Мнения
    473
    Цитат Първоначално публикувано от cecko96_1 Виж публикацията
    Умишлено ли убиват пчеларството в България ?Пчеларите да не чакат нищо от рода на субсииди дори опорочената национална програма е намалена с 2милиона за периода. Ние сме нещо МНОГО вредно за държавата щом за тютюн има ПАРИ а за пчеларство не.ДОРИ СУБСИДИИ ЗА ДЖИПОВЕ ПО 300 000ЛВ РАЗДАДОХА НА МАФИЯТА НО ЗА ПЧЕЛАРСТВО НЕ. По 50ст от декар земя да бяха отделили земеделците нямаше да имат нищо на против но не.Всичко е политика ние сме зависими от .....и.т.н.
    Прав си колега. По 50 ст. да заделят от субсидията на декар, която е в порядъка на около 25 лв. и нещата ще се променят към по добро за пчеларите . Та нали нашите пчели опрашват селскостопанските култури.

  2. #32
    Автор
    Регистриран
    07.10.2010
    Мнения
    104
    Пчеларски район
    ДОБРИЧКА
    Новата брадва за пчеларите да си плащаме и на ветеринарния доктор по 1 левче на кошер дето ги гледа от оградата работата отива на много зле

  3. #33
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Ако ще ги се плаща по левче ще ги рови кошер по кошер да му се вземе акъла. Иначе колкото той преглежда, толкова и аз плащам. За сега нямам проблем, миналата седмица сключих договор с доктора по новата наредба за единия пчелин, поприказвахме, подписа ми дневника, получи два буркана мед от сърце и се разделихме с чудесни впечатления един от друг.

  4. #34
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    И при мене се получи нещо подобно. Оказва се, че бурканите с мед са едно чудесно платежно средство, което отваря всякакви врати, спестява глоби и наказания, и прави държавните служители и проверяващите органи много щастливи и словоохотливи. Невероятно, но факт.

  5. #35
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    Тези коментари за мегдана ли са?
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  6. #36
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Няма майтап. Това е голата истина. Досега не съм продал толкова мед, колкото съм подарил. Понеже искам всичко да си ми е честно и почтенно относно глупавото законодателство, налага ми се да си имам вземане-даване с много инстанции. Под ВЗЕМАНЕ разбирайте вземане на решение за поредната регистрация по поредния глупав закон, член или алинея. Под ДАВАНЕ разбирайте даване на буркани с мед - висше качество акациев невзахарен мед, прозрачен с леко зеленикав отенък. Останаха само няколко тенекии и така като гледам - друг ще ги яде, а не аз.

 

 
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •