Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 34 от 43 ПърваПърва ... 243233343536 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 331 до 340 от общо 424
  1. #331
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.10.2014
    Мнения
    723
    Пчеларски район
    Община Драгоман, Софийска област, 615м. надм.вис.
    Това е нещо ново. До скоро имаше само ”изпрати запитване”.

  2. #332
    Наблюдател
    Регистриран
    20.12.2013
    Мнения
    36
    Здравейте, до колкото имам информация във Стара Загора не продавали вече 6р кошен на парадайс хъни.Искам да ви попитам, тези който са на лега и лисон някой ползвал ли ги е? И какви са му впечатленията. Благодаря ви много.

  3. #333
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Грешна ти е информацията.

  4. #334
    Наблюдател
    Регистриран
    20.12.2013
    Мнения
    36
    Последня път като поръчвах от тях ми казаха че били много скъпи за клиентите и нямало да внасят. А инъче има ли ги сега и ако имаш информация за цената..

  5. #335
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Като им влезеш на страницата и подаш на една снимка от миналата седмица кедото разтоварват поредния ТИР с един зален мотокар. Никога не са мислили да спират да ги продават и го правят учудващо успешно. Звъни и питай пак.

  6. #336
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Вчера на Пловдивското изложение имаше сергия на едни финландски кошери от полистирен: http://www.mesi.fi/en/products/web-catalog/ За съжаление минах късно и на щанда освен кошери, нямаше никого. Сега ги търсих из нет-а, ама не намерих български дистрибутор. Някой знае ли коя българска фирма се е захванала да ги предлага?
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  7. #337
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    867
    Тази година се появиха нови производители на полистиролни и полиуретанови кошери. Ще има конкуренция между тях и в дългосрочен план, цените ще падат.

  8. #338
    Автор
    Регистриран
    08.03.2015
    Мнения
    124
    Искам да питам колегите използващи полистиролни кошери всички ли сте ги хванали с колани? Ако сложа по една тухла отгоре ще бъде ли достатъчно при една силна буря да не ги събори?

  9. #339
    Заслужил Автор
    Регистриран
    03.09.2016
    Мнения
    315
    Пчеларски район
    Стара Загора,Чирпан
    Тази зима оставих 6 нуклиуса от стериопор празни,накамартих ги им сложих 1 общ капак,стояха на средата на двора цяла зима и не са мръднали,не съм ги връзвал с нищо просто си направих експеримент дали ще ги събори вятъра.

  10. #340
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от demonj Виж публикацията
    Тази зима оставих 6 нуклиуса от стериопор празни,накамартих ги им сложих 1 общ капак,стояха на средата на двора цяла зима и не са мръднали,не съм ги връзвал с нищо просто си направих експеримент дали ще ги събори вятъра.
    Явно не е имало вятър. Моите таз година им сложих и по един камък на северната част на капака, че от там духа, но той ме изненада и духна от юг и дори така поставените тежести помогнаха за събарянето на кошерите, и натикването им в единия край на пчелина.

 

 
Страница 34 от 43 ПърваПърва ... 243233343536 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •