Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 330 от 800 ПърваПърва ... 230280320328329330331332340380430 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 3,291 до 3,300 от общо 7995
  1. #3291
    Заслужил Автор
    Регистриран
    03.01.2016
    Мнения
    338
    Пчеларски район
    Павликени
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Рендосването почна след като свалих магазините и свих входовете на всички.
    Какво се чудиш,беше много горещо,а ти си намалил много входовете,те затова си ги разширяват,ако са много широки пък ги стесняват с прополис.Пчелите знаят по добре от нас от каква вентилация имат нужда.Това са инстинкти изработени за милиони години еволюция.

  2. #3292
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Аз се научих, че тука със всичко и със всеки трябва да се съглася, да е на тяхното, защото после си все крив на някой и започват едно нареждане мани,мани :-).
    Прочети по надолу поста на Гогол, за такива криваци говоря, хората по цял свят, изследващи пчелите, написали книги и книги казват, че нищо все още не знаят и има да се учат, а бай ти Гогол корифеят раздава акъл за трима, щото го има много :-):-):-). Чакам довечера следващата сиренада от човека пчела :-):-):-).
    Янчо, не се коси. Всеки е прав за себе си. Бай ти Гогол е по-прям от обичайното, но не може да се отрече, че има доста практични съвети, които дава на питащи и непитащи, стига отсрещния да ги разтълкува и приложи пречупвайки ги през неговата призма.
    А сИренадата си е нещо обичайно.

  3. #3293
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Еее Калине, що кълвеш на чуждо емче тцтц. Аз не съм казал, че няма знания, той ги има в изобилие за ДБ система и отглеждането на пчели отпреди 40 години. Проблемът му е мисълта, че каквото е на неговия пчелин, такова е навсякъде другаде и затова винаги той е правия. Не е хубаво да се говори така за друг човек, затова се извинявам предварително, но няма как със неговото красноречие, просто нещо ме човърка отвътре да му подам искра и да го гледам как пали от раз.

  4. #3294
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Еее Калине, що кълвеш на чуждо емче тцтц. Аз не съм казал, че няма знания, той ги има в изобилие за ДБ система и отглеждането на пчели отпреди 40 години. Проблемът му е мисълта, че каквото е на неговия пчелин, такова е навсякъде другаде и затова винаги той е правия. Не е хубаво да се говори така за друг човек, затова се извинявам предварително, но няма как със неговото красноречие, просто нещо ме човърка отвътре да му подам искра и да го гледам как пали от раз.
    А аз като ти чета поста знаеш ли какво ме човърка отвътре? Предупреждавал съм не един път. Когато обидите някой, какво искате от негова страна? Да ви се радва ли? Човърка ви отвътре да го подпалите, а след това - той бил лош.

  5. #3295
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Аааа никой не съм обидил, даже съм се извинил предварително ако нещо съм го засегнал. В началото му се ядосвах, но с простотията се свиква бързо и затова сега му гледам само сеира.

  6. #3296
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Аааа никой не съм обидил, даже съм се извинил предварително ако нещо съм го засегнал. В началото му се ядосвах, но с простотията се свиква бързо и затова сега му гледам само сеира.
    Ха сега ми кажи тук как да го приемам?

  7. #3297
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.06.2014
    Мнения
    466
    Пчеларски район
    гр Aприлци
    Чакам Данчо,ама богът с двоен ореол над главата Цветков не отговаря.Пак ще го питам–ха сега кажи в тоз момент на колко ракии съм?Ако не си такъв голям бог за какъвто те мислех,попитай подгласниците си–батето и Йосковото дето са ти навирили палчето нагоре.Те знаят от собствен опит как се пише след еди колко си ракии..И разбира се, една майничка от Асеновградско или Пазарджишко,все още не мога да го разбера,ама май беше нещо като зограф или нещо такова.
    Данчо,опичай си акъла.Днес всички са със теб,утре 99% са ти забили ножа в гърба, защото не си им полазен вече.Може и аз да съм един от тях.
    Не адресирано към някого тук–Не визирам теб в предходните си постове.Затова ти благодаря!
    PS.Данчо,отново ти се извинявам!
    Драго ми другарче, географията, географията, куца! Колкото до майничката!?!?!?!?!? Явно буренцето, вече остаряло и не облагородява материала. Да изпратя буренце или от балканския елексир, че валяка много ускорява!? Даката не го мисли, той има много ментори, така,че не се натоварвай в излишък.

  8. #3298

    Място за бърборене

    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Я да пробвам :

    400х54кг=21600кг. х 4,50 =97200лв.
    200х 5зареждния =1000 майки х 20лв. =20000лв.

    Или към 117 200лв.

    пп. елката ми има изтрити цифри и може да имам грешка.
    Айдее, през 2018 година, кошерите в Б-я ще станат 2 млн.

  9. #3299
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Чакам Данчо,ама богът с двоен ореол над главата Цветков не отговаря.Пак ще го питам–ха сега кажи в тоз момент на колко ракии съм?Ако не си такъв голям бог за какъвто те мислех,попитай подгласниците си–батето и Йосковото дето са ти навирили палчето нагоре.Те знаят от собствен опит как се пише след еди колко си ракии..И разбира се, една майничка от Асеновградско или Пазарджишко,все още не мога да го разбера,ама май беше нещо като зограф или нещо такова.
    Данчо,опичай си акъла.Днес всички са със теб,утре 99% са ти забили ножа в гърба, защото не си им полазен вече.Може и аз да съм един от тях.
    Не адресирано към някого тук–Не визирам теб в предходните си постове.Затова ти благодаря!
    PS.Данчо,отново ти се извинявам!
    Малий, много съм се издигнал.

    А сега ако ми обясниш и какво чакаш от мен, та да ти отговоря. Да съм ти сипвал ракия та да съм я броил, ама не съм го правил, така че, нямам никаква представа.

    Само между другото, ореол имат иконите на светците, боговете са друго нещо.

  10. #3300
    Потребител
    Регистриран
    12.08.2016
    Мнения
    58
    Това е едно предложение за работа.Типично по нашенски се отпочнаха едни безмислени коментари и сметки.

 

 
Страница 330 от 800 ПърваПърва ... 230280320328329330331332340380430 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 58 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 58 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •