Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 128 от 496 ПърваПърва ... 2878118126127128129130138178228 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,271 до 1,280 от общо 4956
  1. #1271
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.03.2011
    Мнения
    889
    Цитат Първоначално публикувано от m_pchelari Виж публикацията
    В прав текст са ми казвали, че краката трябва да му целуваме на този грък задето купува на такива цени!
    Само да потвърдя, че съвсем същото, дори и в този словоред, и пак в прав текст, са се изповядвали и пред мене. Явно много ги е яд горките, че ни по законов, ни по втория начин, могат да го спрат - че краката няма да му целувам е ясно, но ако някой ден обстоятелствата ни срещнат, една бира ще я има от мене.
    "Най-мързеливата система е най-печеливша." - Димитър Павлов

  2. #1272
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2012
    Мнения
    267
    Пчеларски район
    Шумен
    Дано за в бъдеще да дойдат още чуждестранни купувачи като гърка.Колкото по голяма конкуренция има , толкова по добре за пчеларите.

  3. #1273
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.07.2011
    Мнения
    675
    Ами и поляците са тук,но купуват чрез български фирми.Не съм пътал за цената тази година,но миналата даваха 5 - 5.20 лв.

  4. #1274
    Почетен Автор
    Регистриран
    08.01.2012
    Мнения
    535
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от kasapina Виж публикацията
    Говорите пълни глупости. Гръка не само е на сцената,но и днес ще товари първия тир.Утре ще е втория.
    Цената която дава е 5.50
    А от тези 5.50 колко стигат до теб сиреч колко влизат в джоба ти?

  5. #1275
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от kasapina Виж публикацията
    Говорите пълни глупости. Гръка не само е на сцената,но и днес ще товари първия тир.Утре ще е втория.
    Цената която дава е 5.50
    В Ямбол не е изкупил и пинта.Каза да чакаме.Ще изкупува.Вие сте с предимство.Имате хубава акация по насипищата м/у Ковачево–Пет могили–Гледачево.А и Новоселец не е за подценяване.

  6. #1276
    Заслужил Автор
    Регистриран
    19.11.2011
    Мнения
    314
    Пчеларски район
    Русе

    Angry

    абе тоя грък само в южна България ли броди,да дойде малко и към нашия край.Предните дни звънях на няколко места и ето ви и цените които ми обявиха:
    Йог Ги Вал-4,8-5лв
    Апи Трейд-5,2лв
    Болгарресурс-5лв
    Апимел-5,3-5,4лв
    На някой от гореспоменатите направо им затворих телефона за да не чуят нещо неприятно.Основите станаха по 1,5-1,6лв,а някой хубавци ми обявяват цени от 5лв и надолу

  7. #1277
    Потребител
    Регистриран
    28.01.2011
    Мнения
    99
    Пчеларски район
    Раднево
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    В Ямбол не е изкупил и пинта.Каза да чакаме.Ще изкупува.Вие сте с предимство.Имате хубава акация по насипищата м/у Ковачево–Пет могили–Гледачево.А и Новоселец не е за подценяване.
    Новоселец е почти никакъв дъжда тази година.Гледай че ми откраднаха пчелите,че един пчелин по-малко да се ядосвам .
    Ковачево(тец 2) е пълна скръб-почти няма дъжд тази година,само ветрове мамка му. Меда ми е под 15 кг от кошер,а преди вадех по 30 кг.
    Последния разговор с гръка стана ясно да разбера,че меда тази година ще е почти колкото миналата,а ся де.

  8. #1278
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от kasapina Виж публикацията
    Новоселец е почти никакъв дъжда тази година.Гледай че ми откраднаха пчелите,че един пчелин по-малко да се ядосвам .
    Ковачево(тец 2) е пълна скръб-почти няма дъжд тази година,само ветрове мамка му. Меда ми е под 15 кг от кошер,а преди вадех по 30 кг.
    Последния разговор с гръка стана ясно да разбера,че меда тази година ще е почти колкото миналата,а ся де.
    Дъжда го няма никъде/в крайния Югоизток/.Снощи ,на 6 км. от мен прекрасен дъжд.А при мен ,вятър –суховей.От втория слънчоглед –само прашец.Съчувствам ти за кражбата.Засега може да точи по 1800 евро на ден,като юридическо лице.Ако има авоари в не гръцка банка в Б–я/ а те са 65% от банките в скапаната ни татковина/ ще изкупува.Мога и да го задържа.Не ме бърка.В изказа ти има'' малко'' противоречие –в предходен пост казваш ''товари втори ТIR'', а сега дори не си сигурен по колко ще ти плати меда.Не обичам неточностите–предпоставк са за шикалкавене.При нас е 0,30 лв. нагоре от предходната.Ако изкупува.И......ако говорим за един и същи гърк.

  9. #1279
    Потребител
    Регистриран
    28.01.2011
    Мнения
    99
    Пчеларски район
    Раднево
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Дъжда го няма никъде/в крайния Югоизток/.Снощи ,на 6 км. от мен прекрасен дъжд.А при мен ,вятър –суховей.От втория слънчоглед –само прашец.Съчувствам ти за кражбата.Засега може да точи по 1800 евро на ден,като юридическо лице.Ако има авоари в не гръцка банка в Б–я/ а те са 65% от банките в скапаната ни татковина/ ще изкупува.Мога и да го задържа.Не ме бърка.В изказа ти има'' малко'' противоречие –в предходен пост казваш ''товари втори ТIR'', а сега дори не си сигурен по колко ще ти плати меда.Не обичам неточностите–предпоставк са за шикалкавене.При нас е 0,30 лв. нагоре от предходната.Ако изкупува.И......ако говорим за един и същи гърк.
    Тази седмица е натоварил общо 3 тира. Другата пак ще товари.Доколкото знам обикаля някакви села и предимно се движи около вас.
    Цената която дава е
    букет 5.50
    рапица-5.30
    Акация не знам и не ме интересува,защото нямам такава.

  10. #1280
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от kasapina Виж публикацията
    Тази седмица е натоварил общо 3 тира. Другата пак ще товари.Доколкото знам обикаля някакви села и предимно се движи около вас.
    Цената която дава е
    букет 5.50
    рапица-5.30
    Акация не знам и не ме интересува,защото нямам такава.
    Цените са верни.Всеки божи ден минавам край пункта му по 2пъти–сутрин /8.30 ч./и вечер/17.15ч./ . Стълпотворение няма от бусове,коли с ремаркета,конски каруци и др. превозни средства.До тази вечер,включително.Не знам откъде е информацията ти за трите Т.И.Р.–а на седмица.Но ще изкупува.Каже ли,прави го.Точен е.

 

 
Страница 128 от 496 ПърваПърва ... 2878118126127128129130138178228 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 9 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 9 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •