Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 427 от 496 ПърваПърва ... 327377417425426427428429437477 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 4,261 до 4,270 от общо 4956
  1. #4261
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.03.2011
    Мнения
    889
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Но, каквото повикало, такова се обадило.
    Което много добре обяснява състоянието, в което се намира форума - но пък поне правилата са ясни.
    "Най-мързеливата система е най-печеливша." - Димитър Павлов

  2. #4262
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от kando Виж публикацията
    Което много добре обяснява състоянието, в което се намира форума - но пък поне правилата са ясни.


    Какво му е на форума? Не мога да те разбера какво имаш предвид.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  3. #4263
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Цитат Първоначално публикувано от kando Виж публикацията
    Което много добре обяснява състоянието, в което се намира форума - но пък поне правилата са ясни.
    Не разбирам ?
    Дай тълкувание -кое и как ?

  4. #4264
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    865
    Нека се върнем към цената на меда. В пчеларския магазин до гарата в София продават меда от акация по 14 лева. Аз го продавам по 12 лева. Пчелари по селата го продават по 10 лв. Имам предвид само цените на дребно.

  5. #4265
    Потребител
    Регистриран
    02.03.2017
    Мнения
    63
    Пчеларски район
    Враца
    Я да чуем сега големите прекупвачи какво ще кажат за българския мед и каква трябва да бъде цената му а ???
    http://news.vratza.com/?id=2115084&adate=

  6. #4266
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Цитат Първоначално публикувано от darkvr Виж публикацията
    Я да чуем сега големите прекупвачи какво ще кажат за българския мед и каква трябва да бъде цената му а ???
    http://news.vratza.com/?id=2115084&adate=

    Видя ли датата най-отдолу. След 5г ще бъде пак същото. Може да намериш интервюта и статии от преди 10г. Все същото.

  7. #4267
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Няма как да не е същото бат Вальо.Инвертажиите и братовчедите на Захари Стоянов бъркат цената.Има фирми които вече копуват на качество и количество.Ще станат нещата полека лека според мен.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  8. #4268
    Потребител
    Регистриран
    02.03.2017
    Мнения
    63
    Пчеларски район
    Враца
    не е важно от кога е статията, по-важното е, че българския мед хората в чужбина го оценяват, като най-добрия и го ползват за подобряване на техните бози-фалш, а ние го продаваме на едро за жълти стотинки, това исках да подчертая Бат Вальо

  9. #4269
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от darkvr Виж публикацията
    не е важно от кога е статията, по-важното е, че българския мед хората в чужбина го оценяват, като най-добрия и го ползват за подобряване на техните бози-фалш, а ние го продаваме на едро за жълти стотинки, това исках да подчертая Бат Вальо
    Защо си мисля, че се насажда, че нашия мед е най, най. На времето ни се насаждаше, че от България по - хубава няма. Ами излезте от границите на България и вижте, че сме на гъза на географията във всичко.

  10. #4270
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Защо си мисля, че се насажда, че нашия мед е най, най. На времето ни се насаждаше, че от България по - хубава няма. Ами излезте от границите на България и вижте, че сме на гъза на географията във всичко.



    То ,че е хубав хубав,но има и такъв от инверт който също е хубав но не чак толкова.Модернизаторе снощи продадох и последното тене Акация на 8 лв/кг.До сега един не се е оплакал,че ми е лоша стоката всеки пита имали още и кога.Клиента от снощи се е занимавал дълго време с изкупуване на мед в българия.Каза, че медът е прекрасен и тая цена е нормална за него,но можел съм да кача лев още.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

 

 
Страница 427 от 496 ПърваПърва ... 327377417425426427428429437477 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 14 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 14 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •