Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 436 от 496 ПърваПърва ... 336386426434435436437438446486 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 4,351 до 4,360 от общо 4956
  1. #4351
    Заслужил Автор
    Регистриран
    24.10.2011
    Мнения
    252
    Янис гърка какво предлага тази година колеги? 2017г купуваше на 4,60лв.

  2. #4352
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,028
    Цитат Първоначално публикувано от cecko96_1 Виж публикацията
    Янис гърка какво предлага тази година колеги? 2017г купуваше на 4,60лв.
    Вярно ли още купува? А аз си мислех, че е приключил с тоя бизнес. Знам, че се е пренасочил в Сливенско, но...
    Инак Рамкомерс купуват, то и Апитрейд купуват, но ... много се паянтят, имало в пробите туй, имало онуй, имало мед, не можели днес, а може и догодина.

  3. #4353
    Цитат Първоначално публикувано от kroum Виж публикацията
    А има ли проби и/или сделки или само цена?
    Само за цена съм чул аз до сега.
    Апимел взеха проби, но както Цеко казва, не се знае след колко месеца ще купят меда. Затова трябва да се подсигури и друг вариант.

  4. #4354
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,028
    Цитат Първоначално публикувано от malkia.sandanski Виж публикацията
    Апимел взеха проби, но както Цеко казва, не се знае след колко месеца ще купят меда. Затова трябва да се подсигури и друг вариант.
    Да, и аз знам, че във вашия район работят усърдно. Колега ми потвърди, въпреки моя скептицизъм към тях. Инак в североизтока са Рамкомерс, Йот ги вал и .. Апитрейд, с известни резерви към последните. Има и други, които още не са стигнали мащабите им, както и такива, които вече са извън пазара.

  5. #4355
    Заслужил Автор
    Регистриран
    03.12.2014
    Мнения
    220
    Пчеларски район
    Врачанско
    Цитат Първоначално публикувано от cecko96_1 Виж публикацията
    Янис гърка какво предлага тази година колеги? 2017г купуваше на 4,60лв.
    Вчера звъня на баща ми да пита за мед. С Янис не сме работили сигурно от 10 години ама явно човека пази номерата и сега ги прозвънява. Казал му, че нещо нямало много мед тази година. За цена не е ставало въпрос.
    Медец

  6. #4356
    Заслужил Автор
    Регистриран
    12.07.2013
    Мнения
    214
    Цитат Първоначално публикувано от todor.mitkov Виж публикацията
    Вчера звъня на баща ми да пита за мед. С Янис не сме работили сигурно от 10 години ама явно човека пази номерата и сега ги прозвънява. Казал му, че нещо нямало много мед тази година. За цена не е ставало въпрос.

    Отговаряйте си на лични, и бъдете съобразителни.
    Богохулство е да мислиш, че нещо е случайно.
    Да хапнем да пийнем, другото е лъжа.
    Живота свършва, парите не.

  7. #4357
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин
    А Оберона въртят ли търговията, питам ей така информативно с тях няма как да сключим сделка?

  8. #4358
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Цитат Първоначално публикувано от todor.mitkov Виж публикацията
    Вчера звъня на баща ми да пита за мед. С Янис не сме работили сигурно от 10 години ама явно човека пази номерата и сега ги прозвънява. Казал му, че нещо нямало много мед тази година. За цена не е ставало въпрос.
    Янис, миналата година игра много кофти номер. Товари и бяга с уговорката, че ще плати след 2-3 дни. Как се хващат колеготе на тази схема не знам. Чак пък толкова доверие и то на изкупвач, и то на грък.

  9. #4359
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Е не може все ние да го прекарваме с инверт, дошло е време и той да печели.Шегувам се разбира се.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  10. #4360
    Потребител
    Регистриран
    28.01.2011
    Мнения
    99
    Пчеларски район
    Раднево
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Янис, миналата година игра много кофти номер. Товари и бяга с уговорката, че ще плати след 2-3 дни. Как се хващат колеготе на тази схема не знам. Чак пък толкова доверие и то на изкупвач, и то на грък.
    Не знам това кой го е измислил,но такова нещо не ми се е случвало ? Като се има предвид,че от 10 години си давам меда точно на Янис.Много точен и коректен човек ! Всичко минава по-банков път веднага щом натовари последната тенекия на тира.

 

 
Страница 436 от 496 ПърваПърва ... 336386426434435436437438446486 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 6 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 6 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •