Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 289 от 496 ПърваПърва ... 189239279287288289290291299339389 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 2,881 до 2,890 от общо 4956
  1. #2881
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Не можах ме да се разберем.Дай друга цена но с нови буркани.
    17лв. ма от децко пюре........

  2. #2882
    Потребител
    Регистриран
    22.05.2012
    Мнения
    82
    Пчеларски район
    гр.Попово
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Още миналата година казах, че мед няма да има и цената ще ХВРЪКНЕ. Прекупвачите още се чудят какво да правят, но колкото повече чакат толкова повече грешат. Увеличава се търсенето на дребно и при тези малки количества и каквото има ще се изкупи. Търговците се боят да вдигнат цената и от друго нещо, но нали Матеев каза да не говорим за това във форума, та ще оставя на вас да се сещате. Съжалявам защо не си оставих меда от миналата година за тази. Дойде ми на ума, че се прекарах, но меда ми вече "летеше" за склада на Апитрейд.
    Моя от миналата година е в мазето и чака подходяща цена. /не е много/

  3. #2883
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    по кво шъ познаеш нов и стар буркан............
    П.П. Не че си търся пазар за продукцията тука........ма да видим кой, колко е лигав.

    Ако прочетеш на ново темата с теб,може и да разбереш че съм искал само да ти помогна да си продадеш продукцията.

  4. #2884
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Имам двама приятели, които преди време са се занимавали с пчелоотглеждане. И то в съвсем не малки мащаби. Единия стигна 700 кошера, а другия 200. Така! Миналата година и двамата решиха да се захванат отново? При положение, че отказването им е било като резултат от ниските изкупни цени! Е питам се аз, това от бизнес план ли е породено, или от меланхолия? Щото май пак цените не ни харесват, а преди бяха 1.50лв за кило? То верно, че и сиренето беше толкоз, а сега при 4.50 има сирене и за 15 кинта? Имам съмнения, че не изкупните цени, а липсата на бизнес стратегия им пречи на някои?
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  5. #2885
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Прав си колега, мен още ме е яд че не ходих да продавам мед на БУЗЛУДЖА в събота.

  6. #2886
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    То и кебапчетата щяха да вървят....
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  7. #2887
    Автор
    Регистриран
    15.03.2014
    Мнения
    108
    Днес като видях на един пазар, как се продава мед в буркани на цена от 6,50 лв., може би само на оборот трябва да се заложи

  8. #2888
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от panoneca Виж публикацията
    Днес като видях на един пазар, как се продава мед в буркани на цена от 6,50 лв., може би само на оборот трябва да се заложи
    Винаги ще има такива пчелари, но това донякъде е хубаво от гледна точка на това, че има много хора не платежоспособни и тези цени са достъпи за тях. Никой не знае на какъв хал е човека, затова да продава на каквато цена желае, важното е ние да продадем нашия на добра цена.

  9. #2889
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Е какво и е на цената? Нека си представим, само хипотетично, че има 50 семейства от които добива по 40 кила. А на сергийката ,за шест месеца продава средно по 10 буркана на ден. Нищо и няма на цената, ама какво разбирам аз? Все пак съм хоби пчелар, с ракиени наклонности...
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  10. #2890
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Е какво и е на цената? Нека си представим, само хипотетично, че има 50 семейства от които добива по 40 кила. А на сергийката ,за шест месеца продава средно по 10 буркана на ден. Нищо и няма на цената, ама какво разбирам аз? Все пак съм хоби пчелар, с ракиени наклонности...


    Е че по твоята сметка 6 месеца няма да продавам и ще си правя рамки.

 

 
Страница 289 от 496 ПърваПърва ... 189239279287288289290291299339389 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 5 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 5 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •