Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 349 от 496 ПърваПърва ... 249299339347348349350351359399449 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 3,481 до 3,490 от общо 4956
  1. #3481
    Заслужил Автор
    Регистриран
    04.06.2014
    Мнения
    293
    Пчеларски район
    Русе
    Цитат Първоначално публикувано от cecko96_1 Виж публикацията
    Внимание има вероятност украинския мед който е внесен в България да е добит в Чернобил и за това цената му е такава. В Украина такъв мед не се консомира ,а в България не се поверява за радиоактивност.
    Не съм съгласен с теб! Стоките, които се внасят в Румъния, минават през специална апаратура, която засича дори слабите лъчения. В България също има такава апаратура по границите.
    "Не вярвайте на мнения, а на факти!" Р. Кийосаки

  2. #3482
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от валко Виж публикацията
    Когато на повечето пчелари меда им стои и чакат по високи цени ,а те падат и даже не се изскупува пускането на партенки че някаде се появява търговец и дава голяма цена без никаква конкретика е дело на болен мозък които се гаври с труда на колегите.
    Болния мозък е твоя,че реагира първо сигнално като при приматите.Не съм писал че дава голяма цена.Написъл съм– ........Дава по–голяма цена от нашите зайкуджии..Върни се на предходния ми пост и сравни.Ако се различават ще ти се извиня.Успяваш ли да направиш разликата.По информация на мои доверени хора е натоварен 1 ТИР –около25–30 т. на цена 4.20лв. за килограм.Посочи ми бъл.зайкуджия който е дал такава цена.Ха,сега кажи кой се гаври с непродадения труд на колегите.АЗ или ТИ? Твоята неосведоменост те накара да си покажеш злобата към определен човек, опитвал се да ти помогне.Прочети внимателно поста и този път не реагирай първо сигнално.Злобата е лош съветник валко. Винаги губиш.

  3. #3483
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.05.2014
    Мнения
    281
    Пчеларски район
    бургас
    Мислиш ли че помагаш на колегите като хвърляш бомбата че в Ямбол купили на по-добра цена от нашите заикуджии ,и после даваш на заден 25-30 тона въпросното гърче ще се появи пак след 2 месеца .Наясно ли си че това количество което е купил го има във всяко по голямо село ,с тези темпове на купуване от Янис неможе да купи меда на Ямбол за 10 години.Можеш да се хвалиш колкото си искаш как си продал меда на зелено ,прати ме мамо далеко да се хваля по-леко .Заикуджиите каквото и да означава това ми дадоха 4,60 на това което беше останало по-голямото количество замина на теникии на доста по добра цена .Имах и един невероятен мед от детелина и глушина които хвана цена която ми спаси сезона.Гогол на обидата ти за приматите ще се изсмея ,не пиши глупости и никои няма да те закача ще си спиш в колибката.

  4. #3484
    Заслужил Автор
    Регистриран
    24.10.2011
    Мнения
    252
    Не се карайте хора .Цените на меда започнаха да се вдигат отново и най вероятно този път търговците няма да се подиграват с нас мислят си,че ако не са те край.НЕЗАМЕНИМИ ХОРА НЯМА. Ще има нов играч на пазара.

  5. #3485
    Почетен Автор
    Регистриран
    04.09.2012
    Мнения
    582
    Пчеларски район
    Община Враца
    Здравейте,

    А дано, ама надали! Не смятам, че някой ще се лиши от това да спечели повече. За сините ни очи никой няма да го е грижа.
    Може да вдигнат малко цената, ама не вярвам да е нещо което да ни устройва!
    Няма "външен инвеститор", който да е дошъл в Б-я да дава големи заплати!

    Поздрави, Г. Георгиев

  6. #3486
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Bobi-M9598 Виж публикацията

    Няма "външен инвеститор", който да е дошъл в Б-я да дава големи заплати!
    Напротив--има : Лукойл.

    пп. зависи и с каква ролетка мериш.

  7. #3487
    Наблюдател
    Регистриран
    30.05.2013
    Мнения
    15
    Цената е за 500гр. и е в евро в Германия
    https://youtu.be/NYYvto3g4M8?t=7m44s
    Винаги е имало нямане, винаги е нямало имане, но такова нямане каквото сега има никога не е имало. Радой Ралин

  8. #3488
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от валко Виж публикацията
    Мислиш ли че помагаш на колегите като хвърляш бомбата че в Ямбол купили на по-добра цена от нашите заикуджии ,и после даваш на заден 25-30 тона въпросното гърче ще се появи пак след 2 месеца .Наясно ли си че това количество което е купил го има във всяко по голямо село ,с тези темпове на купуване от Янис неможе да купи меда на Ямбол за 10 години.Можеш да се хвалиш колкото си искаш как си продал меда на зелено ,прати ме мамо далеко да се хваля по-леко .Заикуджиите каквото и да означава това ми дадоха 4,60 на това което беше останало по-голямото количество замина на теникии на доста по добра цена .Имах и един невероятен мед от детелина и глушина които хвана цена която ми спаси сезона.Гогол на обидата ти за приматите ще се изсмея ,не пиши глупости и никои няма да те закача ще си спиш в колибката.
    Пак пишеш неподготвен и не информиран.Но на такива като теб с чук да им набиваш информацията в главата–все тая. Те си знаят тяхното.Като не поемаш отстрани,поне чети по–задълбочено форума–колегите постоянно дават някаква информация.Ще те улесня отново,дано да ти помогна да слезеш на земята–не е страшно като се оглеждаш и вслушваш във всеки шум/информация/
    Б.Ботев–областния председател на съюза на пчеларите в Бургаска област казва съвсем отговорно,че в Бургаска област има 40–50 т. неизкупен мед т.е.стои си при пчеларите/производителите/ Ако вашето село е по–голямо..............,то биете и Бургаска област.....ха,ха,ха.
    Въпрос–Като си продал твоя мед на такава уникална цена/за тази година/ защо не извести колегите си,че има подобен изкупвач та и те да си дадат медеца? Или само позираш,че си много загрижен за другите с непродаден мед? Такива позьори сме ги срещали и виждали много.Чувал ли си за популизъм?
    Аз написах реални и верни неща.Никой не е продал на по–висока цена от 4.20 лв. тази година.Гледам имаш 3–4 палчета,може би и те са продали на твоя изкупвач след като ''приятелски''/загрижен за тях/ си ги известил.
    А що се отнася за моята три етажна колибка...............ами харесвам си я,сам си я правих/защото мога/,за разлика от твоето гнездо от клони на някой висок боабаб/дъб/,високо горе,далеч от нощните хищници.
    Със здраве и дано да не те отвее някой силен порив на вятъра!

  9. #3489
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    867
    Цитат Първоначално публикувано от bigbo4ko Виж публикацията
    Цената е за 500гр. и е в евро в Германия
    https://youtu.be/NYYvto3g4M8?t=7m44s
    За които не са учили немски, надписа с едри букви в горната част на етикета означава ИСТИНСКИ НЕМСКИ МЕД, а долу отпечатания надпис със дребни букви - СЛЪНЧОГЛЕДОВ МЕД.

  10. #3490
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,885
    Цитат Първоначално публикувано от bigbo4ko Виж публикацията
    Цената е за 500гр. и е в евро в Германия
    https://youtu.be/NYYvto3g4M8?t=7m44s
    На Добревски, на Златна Панега е 7 лева 300 грама, или 280 беше? Е, био, де. Някой ако е минавал скоро, да казва актуалната.
    Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ
    Всеки трябва да извърви своя пчеларски път... Доктора от Павликени

 

 
Страница 349 от 496 ПърваПърва ... 249299339347348349350351359399449 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 17 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 17 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •