Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 133 от 496 ПърваПърва ... 3383123131132133134135143183233 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,321 до 1,330 от общо 4956
  1. #1321
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Както каза колега "Аз докато ги чакам да го вземат, го продадох на дребно и изпих парите."
    Скоро очаквам Китай да ни съди за ценови дъмпинг, защото техния мед е по-скъп.
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  2. #1322
    Заслужил Автор
    Регистриран
    10.10.2011
    Мнения
    337
    Пчеларски район
    общ. Братя Даскалови
    От две години работя с Апимел Раковски и мога да кажа, че са профисионалисти и много точни. Не са промяняли и със стотинка договорената цена и не са закъснявали и с ден за уговорено товарене или взимане на проби. И още сто такива поста да се напишат, Аз на на бялото черно не мога да кажа.

  3. #1323
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.07.2011
    Мнения
    675
    Все пак си на 20 км от тях.Можеш и сам да им закараш меда си без да се напъваш.

  4. #1324
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от jorors Виж публикацията
    От две години работя с Апимел Раковски и мога да кажа, че са профисионалисти и много точни. Не са промяняли и със стотинка договорената цена и не са закъснявали и с ден за уговорено товарене или взимане на проби. И още сто такива поста да се напишат, Аз на на бялото черно не мога да кажа.
    Е чу се и добра дума .Две години не са много но хайде...Затова писах :"дано да са се оправили".Аз ги знам още когато бяха : Хъни -Раковски -Симеон Станчев.

  5. #1325
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Ако не познавах лично колегата щях да го обявя за провокатор или поставено лице (това си е модерно в този форум). А дано да има и хора с които да работят точно, но все пак ви препоръчвам за да не се чудите с вас как ще се отнесат да заобикаляте от далеч поне докато не се натрупат някакъв брой гарантирани положителни мнения, а за колегата с единственото положително мнение за сега аз ще гарантирам.

  6. #1326
    Заслужил Автор
    Регистриран
    10.01.2011
    Мнения
    209
    Пчеларски район
    Свищов
    Тая вечер и на мен се обадиха, преди три седмици взеха проба и в понеделник идват да товарят. Миналата година пак си бяха точни. Тия дни като четях горните постове бая се бях спекъл .

  7. #1327
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от simo Виж публикацията
    Тая вечер и на мен се обадиха, преди три седмици взеха проба и в понеделник идват да товарят. Миналата година пак си бяха точни. Тия дни като четях горните постове бая се бях спекъл .
    Колеги ,писал съм и пак да пиша: Моля пишете на каква цена продавате.Това ще е от полза за тези ,които тепърва ще продават.Те данъчните така и така ще ви хванат.Читавите фирми нямат интерес да купуват без документи.

  8. #1328
    Заслужил Автор
    Регистриран
    10.01.2011
    Мнения
    209
    Пчеларски район
    Свищов
    Ми те цените са коментирани вече, миналата година беше 5,20, тая 5.50 .

  9. #1329
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от simo Виж публикацията
    Ми те цените са коментирани вече, миналата година беше 5,20, тая 5.50 .
    Да ,коментирани са ,ама гладна кокошка -просо сънува.До колкото знам има обявена цена от 5,20.Другото може да е зарибявка.Ако вие реализирате на 5,50 ,това означава край на първата оферта.Е ,поне аз така си мисля.

  10. #1330
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.05.2014
    Мнения
    281
    Пчеларски район
    бургас
    Истината е че никои не дава повече от фирмата от Раковски ,появява се един митичен грък обаче трудно се стига до него .От 5 години го давам на тази фирма и не съм имал проблем с амбалаж с кантар ,могат дате забавят малко с времето на товарене но и те гледат да комбинират за да напълнят камиона . Данака е 6 процента за физическите лица и 4 за ЗП ако някои дава повече даваете на него но засега няма такива.

 

 
Страница 133 от 496 ПърваПърва ... 3383123131132133134135143183233 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 6 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 6 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •