Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 8 ПърваПърва 12345 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 21 до 30 от общо 76
  1. #21
    Наблюдател
    Регистриран
    15.04.2013
    Мнения
    1
    Цитат Първоначално публикувано от jeliazko
    Здравей Руди,
    Дай ми някаква информация как мога да се свържа с теб?
    Ваш колега пчелар ми даде няколко фирми в чужбина, който преработват мед. Цените са над 6 евро. Аз се занимавам със захарни изделия, който изнасям от България. Моля напишете ми телефон за връзка или емайл търся около 500 тона мед на цена 4,00 Евро, Моят Емайл е :jeliazko@Safe-mail.net
    На тази цена всеки ще си докара меда където кажеш в България!...

  2. #22
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Вие не разбрахте ли, че Руди си прави майтап?
    Както Руди, така и Желязко са потребители, които се бъзикат с вас. Не знам каква е целта на всичко това, но горещо се надявам да не е някакъв опит за измама.

    ПС: Между другото както Руди, така и Желязко пишат от един и същи IP адрес, пък уж не се познавали и единия търси контакт с другия. Ха, ха..... Изводите си ги правете сами. IP адреса е в София, а Руди обявява, че е в Лондон. Ха, ха .....

    Дори и да не го знаехте това с IP адреса, не се ли усъмнихте в числата, цитирани от Руди?
    Нима повярвахте че съществуват глупаци, които са готови да изкупуват меда по два пъти по-висока цена от международната?

  3. #23
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev
    Вие не разбрахте ли, че Руди си прави майтап?
    Както Руди, така и Желязко са потребители, които се бъзикат с вас. Не знам каква е целта на всичко това, но горещо се надявам да не е някакъв опит за измама.

    ПС: Между другото както Руди, така и Желязко пишат от един и същи IP адрес, пък уж не се познавали и единия търси контакт с другия. Ха, ха..... Изводите си ги правете сами. IP адреса е в София, а Руди обявява, че е в Лондон. Ха, ха .....

    Дори и да не го знаехте това с IP адреса, не се ли усъмнихте в числата, цитирани от Руди?
    Нима повярвахте че съществуват глупаци, които са готови да изкупуват меда по два пъти по-висока цена от международната?
    Izvinete me za latinicata.

    A Vie g-n Mateev, zashto ne slozhite BAN po IP na tozi maitapchia s razdvornie na lichnostta? Edva li she donese neshto hubabo, niakoi da govori sas sebe si...
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  4. #24
    Наблюдател
    Регистриран
    03.01.2013
    Мнения
    33
    Моля напишете ми телефон за връзка или емайл търся около 500 тона мед на цена 4,00 Евро
    cool;

  5. #25
    Почетен Автор
    Регистриран
    11.02.2011
    Мнения
    627
    Матеев, ние няма как да знаем от какво IP пише който и да е. Това е работа на модераторите и администратора. След като има такъв случай би трябвало да се вземат мерки да се спре тази измама. Кой повярвал кой не е друг въпрос.

  6. #26
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    Ирен Гицева ли ква беше там,в групата в фейса е същата,като тоя Руди ,Желязко и незнам ,още може да има
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  7. #27
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    С модераторите обсъждахме случая с Руди/Желязко и решихме да изчакаме, за да видим как ще се развият събитията. Ако беше продължил да прави опити да измами някого, щяхме да предоставим данните на криминалната полиция. Нямаше да допуснем някой да бъде измамен и щяхме да предупредим този, който се върже, но трябваше да изчакаме, за да видим каква точно е схемата на измамата. Затова и си замълчахме - за да не изплашим Руди/Желязко. Той обаче си затрая и от тогава мина много време. И тъй като не се случи нищо страшно, сега вече можем да разкрием тайната на всички.

  8. #28
    Наблюдател
    Регистриран
    18.04.2013
    Мнения
    31
    Пчеларски район
    Каспичан, обл. Шумен

    Този който мисли за измама той я прави.

    Здравейте колеги, не знам откаде да почна Виздам, че има и един Лалов с биологично пчеларство.

    Защо и мислите, че е с цел измама рекламата? Защо си мислите, че ако е едно и също Софииско ИП-то е един човека стоящ зад нея? А ДСН-а ?. Аз воабще не съм от София първо на първо . Второ не е никаква измама.

    Сега искам да обърна внимание на г-н Матеев , който е писал по горе, че това са двойно по високи цени от Европейските. МАтеев най не сте запознат с цените за пчелните продукти в Европа и качеството на българският мед спрямо другите страни в съюза.

    Чухме и за вас всичко знаят за вашите инвестиции в пчелни семейства и мечти за милиони. Да бяхте си направили бизнес план преди това да потърсите себестойността на меда.

    Меда е като виното Матеев и колеги трябва качество а не количество.

    Да бяхте направили инвестиция в изграждането на платформа или интернет сайт, който да обединява всички пчелари малки и големи да има връзки за развитието в продажбите на вън. Така всеки щеше да се отцени с качеството си на меда. А вие купувате стари сайтове и стари кошери мислиики си за бързи печалби.

    Защо не направихте една браншова асоциация и обедените всички пчелари? Щяхте да извоювате име сред нас и щяхме да ви уважаваме. Знаете какво е положението на пчеларството и как прекупвачите изкупуват меда за да го продават за подобрител. Пчеларите получават ниски цена и никой не плаща данаци ощетени са те и държавата също. Големите някой друга програма от Европа заработват и всички си мълчите.



    А вие колега с биологичното пчеларство и емблемата на европа, не мислите ли, че ще е трудно след тези бюрокрации да реализирате меда си само заради емблемата на пазара като се знае каква е цената на меда и Моя мед не се отличава с нищо от вашият само кадето имате емблема. Обратното никой няма да ви повярва от крайният потребител, че вашият шарен мед не е преработван и ще си купят мед на по ниска цена даже без етикет защото ще знаят, че е истински директо от пчелините.

    Ще ви кажа каде ви е Грешката на всички: Трябваше да инвестирате в популяризиране на меда, обединяване и изправяне на българският пчелар на крака не да мислите за печалби само.

    Във фацебоок има 7 форума с над 2000 пчеларя трябва тях да обедините защото там е истината. Там са пчелите и най хубавият и разнообразен мед.

    НЯкой свърза ли се с колегите в чужбина да потърси помощ от вас ? НЯкой потърси ли каде отива меда на пчеларите и кой го яде?

    Обръшам се пак към биологичното пчеларство : НАправихте презентация за популяризирането на меда си е какво видяхме 20 човека в залата и Мария Габриел на видео връзка.

    Докато мисленето ви не се промени и спрете да мислите само за бързи и големи печалби няма да ги постигнете лесно.

    Стига сте мислили за измами и мислите, че всичко е измама и пари. Цените са реални на Европейският пазар. Говорим не мед за подобрител а 100% органичен Български мед. размърдайте се попитайте колеги от чужбина. НАй висока цена на меда е в Норвегия 130 крони това са 17,50 евро за килограм и те имат страшна нужда от хубав мед. Не забравяйте меда е като виното!

    КАто за начало купете си по едно було вземете си лично по един два кошера и погледайте по една година пчели .
    Ако не си част от решението, бъди част от проблема!

  9. #29
    Aйде по полека Руди. Аз съм ходил на пчелина на този един Лалов както му казваш и общо взето имаше едно предаване с Тодор Колев "Как ще ги стигнем". Така че не класифицирай хора който не познаваш. А един Ай-Пи адрес няма как да е в няколко града освен ако не ползвате с въпросните измамници едно и също прокси което мен лично ме съмнява. Но да навлизам IT сферата че вече ми е дотегнало 15 години се занимавам с това. А колкото до мед-а на колегата Лалов не бери грижа той не му стига не му е проблема пласирането. Продай ти 1 Тир мед навънка и тогава лей акъл на нас. Вече ни дотегна само да мяташ някакви тънки упреци и то към хора който сигурно колкото мед са извадили ти няма да извадиш!
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  10. #30
    Наблюдател
    Регистриран
    18.04.2013
    Мнения
    31
    Пчеларски район
    Каспичан, обл. Шумен
    Няма и да вадя мед. Ходил си на пчелина му и си видял инвестиция само. Щом прави презентация за популяризиране на Българският мед значи не е добре нали ? Сам тръдно ще успее трябва да има асортимент от всички пчелари за да представлява Българският мед. Погледнете гърците 100 вида биологичесн мед с ядки без ядки от различни гръцки пройзводители кога ще се конкурира с тях сам знаеш ли? Никога... Докато не се обедени пчеларството в едно цяло не в 5 различни профилчета, докато няма отделен профил в земеделието пчеларство. Ще си продавате меда на прекупвачите на най ниска цена а тези биологични и по големи Пчелини ще се мъчат да намерят пазар за меда си подскачайки като обезценана акция от фирма на фирма...
    Ако не си част от решението, бъди част от проблема!

 

 
Страница 3 от 8 ПърваПърва 12345 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •