Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 301 от 800 ПърваПърва ... 201251291299300301302303311351401 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 3,001 до 3,010 от общо 7996
  1. #3001
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Интересно индженерина в качеството на какъв е присъствал на това партийно събрание? Такъв радетел се оказа за защита на българското пчеларство, че чак Дякон Левски ще задмине. Добре ама ние не сме Българе от старото време и ни е ясно, че безплатен обяд - няма! Какво ли е замислила старата лисица?

  2. #3002
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Недей, ще ни липсваш. Мисля , че ако направят задължително изписването на произхода на меда по етикетите в цяла Европа, това ще се отрази добре на цената на меда у нас. А това е едно от многото неща, което прочетох в проекта на доклада и в корекциите, които Момчил Неков иска да направи в защита на българските интереси. ТСК ги има в електронен вариант, може да ги направи достояние на форума. Нищо лошо не виждам в цялата работа.
    Калпава пара не се губи. Ама имайте милост. Единия изнася лекции за - "дигитализация в пчеларството ....," а ти купуваш трудовашки колики.

  3. #3003
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Не четеш ли.

    "На конференцията бяха представени и тенденции в сектора у нас - а именно проблемът около обединението в сектора; ролята на дигитализирането и въвеждането на нови технологии като решение в развитието на пчеларството у нас. "
    Чета, чета, ама нямам физическата възможност да съм постоянно онлайн, за да прочитам всичко, а някои неща умишлено пропускам. Сещаш се защо.

  4. #3004
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Мисля , че ако направят задължително изписването на произхода на меда по етикетите в цяла Европа, това ще се отрази добре на цената на меда у нас.
    Аз доклади не чета, не ме кефят а и нямам капацитет. От скука се опитах да мисля по горното. До колкото знам на бурканите с мед при загнилите си пише страната -произхода. Навярно имаш предвид да пише : БГ, Свилен Ставрев , Пловдивско...мед от круши (био ) .Баси-как си го представяш??

  5. #3005
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Изпускаш главното : да бъдат ЗАДЪЛЖЕНИ да плащат за инфото( от АПИС ),независимо искат или неискат такова.
    А ти какъв си? Инвалид, клошар или малко дете, за да ти сервират безплатен обяд?
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  6. #3006
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    А ти какъв си? Инвалид, клошар или малко дете, за да ти сервират безплатен обяд?
    Аз съм един -неблагодарник. От една петилетка се бориш да усвоиш едни кинти за мое благо, но просто не го оценям. Абе - амсалак.

  7. #3007
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    А ти какъв си? Инвалид, клошар или малко дете, за да ти сервират безплатен обяд?
    Ще си плащаме "обяда", но ако е постен - цъ

  8. #3008
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Ще си плащаме "обяда", но ако е постен - цъ
    Въпрос на вкус!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  9. #3009
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Много ми е интересно сега каква тема ще искате да ви отворя, че да я разделим от етера? Вече има такава тема и тя е темата за бърборене.
    Ами точно там си им е мястото на нещата около тази конференция! Очевидно не това е подходящата аудитория и правилното място.
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Не се дракайте, идеята за пчеларската електронна информационна система е добра. Дали ще стане - господ знае. Където участник е главно държавата ни - работите са такива, каквито сме и ние /вкл. циганите ни/. Колкото до изписването по етикетите на меда на страната на произход, ако прочетете какво е разрешено сега и се борят да се отмени, ще разберете за какво става дума. Само за по-лесно ТСК да качи текста за ползване от форума. И да, не очаквам някой да подпомага такива начинания безвъздмездно - или ще е на заплата и това ще му е работата, или ще има друг финансов интерес от това. Тъй е устроен света открай време. Като се намери някой да прави безвъздмездно нещата, приживе го плюят, посмъртно го споменават за светец, герой или заслужил гражданин, та кръщават улици на негово име.
    Получих съгласието на Момчил Неков да публикувам документите и утре ще го направя в отделна тема.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  10. #3010
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Да бе - вярно. Всичките тук глупости където ги нашляпахте са, ама точно за тук. Ей. Я влез в час.
    Само за протокола - ти беше един от тримата персонално поканени от мен да присъстваш лично. Да си беше дал труда да дойдеш и тогава да имаш правото на коментар дали са умности или глупости.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

 

 
Страница 301 от 800 ПърваПърва ... 201251291299300301302303311351401 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 8 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 8 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •