Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 473 от 800 ПърваПърва ... 373423463471472473474475483523573 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 4,721 до 4,730 от общо 7995
  1. #4721
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    От години си работя по моят си начин .

  2. #4722
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Даскале зададох ти едно въпросче. Май си го пропуснал.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  3. #4723
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Даскале зададох ти едно въпросче. Май си го пропуснал.
    И той ти зададе едно, но и ти го пропусна май?

  4. #4724
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    И той ти зададе едно, но и ти го пропусна май?
    Не съм,но малко е несериозен въпроса с неговия опит.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  5. #4725
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Не съм,но малко е несериозен въпроса с неговия опит.
    За неговия опит е несериозен, но спрямо твоя опит е много сериозен. Той затова ти го задава. Да се увери за сетен път колко пари струваш в пчеларството, а не, че той не знае.

  6. #4726
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    За неговия опит е несериозен, но спрямо твоя опит е много сериозен. Той затова ти го задава. Да се увери за сетен път колко пари струваш в пчеларството, а не, че той не знае.


    Мога да му отговоря даже бонус мога да напиша и за теченията в кошера,но да не натоварваме темата,,Проблем с форума".
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  7. #4727
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Мога да му отговоря даже бонус мога да напиша и за теченията в кошера,но да не натоварваме темата,,Проблем с форума".
    Това се очаква, да товарим темата със знания и най - вече твоите и по този начин няма да сме проблем НА форума. Затова всички очакваме да изплува нещо от бъркотията ти в главата. Чакаме от всичката плява която мелиш, дано да излезе едно зрънце.

  8. #4728
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Това се очаква, да товарим темата със знания и най - вече твоите и по този начин няма да сме проблем НА форума. Затова всички очакваме да изплува нещо от бъркотията ти в главата. Чакаме от всичката плява която мелиш, дано да излезе едно зрънце.


    Даже и в лъжата Модернизаторе има малко истина,но нищо на готово няма в тоя живот.Знаеш от много добри колеги пчелари черпя знания,но не всичко ползвам по причина,че не съм в тяхния регион. Но никога не обиждам и не пиша лъжи за сметка на много колеги.Всеки как си казвал трябва да си мине по пътя.Нали видя нападение на отводка как за 5 минути се оправя.Неволята на новобранец ме научи.Ти си разбрал мисълта на клипа,но миризмата на оцет не си я усетил.То не може всичко да се казва,че гледай я пияндурник ,я лъжец те изкарат.
    п.п.Това стана много яка отводка да знаеш.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  9. #4729
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Даже и в лъжата Модернизаторе има малко истина,но нищо на готово няма в тоя живот.Знаеш от много добри колеги пчелари черпя знания,но не всичко ползвам по причина,че не съм в тяхния регион. Но никога не обиждам и не пиша лъжи за сметка на много колеги.Всеки как си казвал трябва да си мине по пътя.Нали видя нападение на отводка как за 5 минути се оправя.Неволята на новобранец ме научи.Ти си разбрал мисълта на клипа,но миризмата на оцет не си я усетил.То не може всичко да се казва,че гледай я пияндурник ,я лъжец те изкарат.
    п.п.Това стана много яка отводка да знаеш.
    Ами използвай красноречието като виртуоз, че до такава степен да разясниш случката, че да ми замирише на оцет без да съм бил там. А не като в този си пост. Нахвърляни думи, а накрая като прочетеш - само глупости. Пример: Нали видя нападение на отводка как за 5 минути се оправя И това. Това стана много яка отводка да знаеш. Хем нападната отводка, хем много яка станала? Сега, ако кажеш, че си изкарал и 70 кила мед от нея, и те признавам.

  10. #4730
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Ами използвай красноречието като виртуоз, че до такава степен да разясниш случката, че да ми замирише на оцет без да съм бил там. А не като в този си пост. Нахвърляни думи, а накрая като прочетеш - само глупости. Пример: Нали видя нападение на отводка как за 5 минути се оправя И това. Това стана много яка отводка да знаеш. Хем нападната отводка, хем много яка станала? Сега, ако кажеш, че си изкарал и 70 кила мед от нея, и те признавам.

    Фунийката е ключа ама е на първия клип.Хората се абонират за да видят.Белия прах на лична го продавам.Се пак се пазя от данъчните да не им стана спонсор.
    п.п.Учил съм за тракторист не за оратор.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

 

 
Страница 473 от 800 ПърваПърва ... 373423463471472473474475483523573 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 64 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 64 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •