Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 20 от 127 ПърваПърва ... 1018192021223070120 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 191 до 200 от общо 1262
  1. #191
    Потребител
    Регистриран
    04.01.2011
    Мнения
    51
    Този който е написал статията нещо е объркал грамажа. Те пчелите няма да могат да ги влачат тези 5 грама, а какво остава да летят с тях.
    ГЕНИАЛНИТЕ НЕЩА СА ПРОСТИ!

  2. #192
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Трябва да прощаваме невежеството на репортерите............ За тях грам и милиграм е едно и също. Аз също съм си патил от репортери. Давал съм интервюта и после като прочета статията, падам под масата от смях (или от срам, защото хората си мислят че аз съм казал това). Например киловат-пик при слънчевите централи става киловат-пиксел. Ха-ха... Компютрите стават компоти и обратното ........ Слънчевата радиация става радиоактивност ....... Слънчевите панели нагряват земята под тях - ха-ха - те всъщност я охлаждат. Да сте стоели на сянка и тя да е по-топла отколкото на слънце? Ветрогенераторите убиват птиците - ха-ха - видели 1 умряла птица, а забравят статистиката, че колите убиват 1000 пъти повече птици. И т.н и т.н.

  3. #193
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    http://www.csiro.au/en/Portals/Media...p-farmers.aspx
    Това според мен е меродавния източник. На бърз преглед никаде не видях да се говори за тегло или за намаляване размерите на RFID тага до 1х1мм.
    Има обаче много хубави снимки!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  4. #194

  5. #195

  6. #196
    Заслужил Автор
    Регистриран
    22.12.2011
    Мнения
    420
    Ей дотегна ми от нафталина ,тоя Михайлов що не си дава оставката?Ами като не се справяш - ходи си у дома.Оправдава се като първокласник.Ей таз държавица нашата, пълна с мекерета и сводници.
    Чух и забравих. Видях и запомних. Преживях и разбрах. Конфуций

  7. #197
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    1,424
    Пчеларски район
    Родопи
    Не само че няма да си я даде, ами се гласи за голям лидер.

  8. #198
    Наблюдател
    Регистриран
    18.11.2013
    Мнения
    40
    Цитат Първоначално публикувано от спартак Виж публикацията
    Ей дотегна ми от нафталина ,тоя Михайлов що не си дава оставката?Ами като не се справяш - ходи си у дома.Оправдава се като вид на такива .Ей таз държавица нашата, пълна с мекерета и сводници.
    Батио,ами нали ние ще го изберем брее??Как може човек сам да стане лидер.Ами направете протест в Плевен на откриването и си дайте ваш лидер.кво го дъвчете тоя кавал.Ще се ядосам накрая и ше тръгна да паля кошери на ред накрая!!!! (имам в предвид на такива малоумници дето се слагат за лидери)Той тоя тъпак не може да говори в интервютата,за лидер ми се слага ибахтаа в п.....ла!!!

  9. #199
    Наблюдател
    Регистриран
    18.11.2013
    Мнения
    40
    Аиде народе на ДЕ МИНИМИСА след месец два http://www.fermer.bg/%D0%BC%D0%B8%D0...-news8387.html

  10. #200
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    де минимиса не е директно плащане така че старт на това плащане не е даден. Още не са започнали преговорите на кое въдство колко парички ще се дават по де минимис, така че скоро няма да е.

 

 
Страница 20 от 127 ПърваПърва ... 1018192021223070120 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 4 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •