Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 4 от 13 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 31 до 40 от общо 125
  1. #31
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    И аз това се питам. Определено беше високоинтелигентен човек с изключително добри познания за майкопроизводството, както и беше запознат много добре с личните семейните данни на самия Кисов - знаеше например за сина му. Определено е някой от тяхното обкръжение. Въпроса все пак е "Каква беше неговата цел?

    Най-интересното е, че не е казал една лоша дума за майкопроизводителната асоциация. Всичките му постинги бяха нормални и логични. Би трябвало от майкопроизводителната асоциация да му благодарят, а не да го издирват със службите. Това също е странно............... Нима майкопроизводителната асоциация не се кефи, ако някой ги похвали? Или нарочно искат точно обратното?

  2. #32
    Почетен Автор
    Регистриран
    11.02.2011
    Мнения
    627
    Не бих нарекъл интелигентен човек пишещ толкова неграмотно.

    А този може да е някой низвергнат от голямото лапане на баницата.

  3. #33
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Голям филм стана.
    Сякаш усетих нещо и си изтрих последните постове, но мнимия Кисов ги беше прочел и ми отговори.
    Луда работа.

  4. #34
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    И аз си мисля, че е от тяхната черга, защото бе доста възбуден (психически) , което си пролича от първия му пост.
    Рости още тогава констатира това и го написа в негов отговор.
    Май ще трябва да се създаде нова тема във връзка с това което се случи,

  5. #35
    Модератор
    Регистриран
    06.10.2010
    Мнения
    2,300
    Пчеларски район
    Орестиада, Гърция
    Аз съм лек параноик и едва ли не зад всяко едно нещо виждам "теория на конспирацията".

    С оглед на развилите се по този начин обстоятелства, дори ми е още по-трудно да повярвам че някой друг освен член на РА ще заема позиция в нейната защита.

    Жалко че постовете бяха изтрити ( например можеше да бъде изтрито името което ги пише, както например не бяха изтрити постовете на buci59). Дали не се усетиха че воденето на диалог не е в тяхна полза? Дали това не беше опит да се измъкнат от пълен разгром, преди поражението да е станало очевидно?
    There is a danger that by placing too much emphasis on external uniformity, we may lose the much more important objective of performance.

  6. #36
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Постингите не са изтрити - просто са скрити от хорски погледи. В случай на нужда мога да ги извадя наяве или пък да седнем с някого пред компа и да ги проанализираме от позицията на новите събития.

    Нямаше как - трябваше да ги премахна от публичното пространство и от погледите на хората и на Google. Но те си стоят непокътнати в базата данни на сървъра и чакат да видят какво ще е бъдещото развитие на събитията.

  7. #37
    Постовете не бяха в нарушение на правилата на форума. И аз смятам, че трябва да останат видими. Иначе след време, много от потребителите ще забравят за тях, а това не бива да се случва ако искаме истината да излезе наяве.

  8. #38
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Съгласен съм с тебе и затова не ги изтрих, но все пак когато са намесени службите, не е ли по-добре да не ги дразним? Иначе да, могат отново да бъдат извадени на светло, но нека засега да поизчакаме малко и да видим какво ще се случи.

  9. #39
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Спуснете завесата!"Театърът" свърши!
    То не бяха братя, то не бяха синове. Жизофрения ? Та стигахме до служби и дано само Сноудън не разкрие тоя заговор срещу пчелите майки.
    Поклон пред режисьора! А не ни ли подценява?!
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  10. #40
    Ок. Макар че, не смятам че видимостта им от потребителите ще попречи на службите да си свършат работата.

 

 
Страница 4 от 13 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •