Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследнаПоследна
Резултати от 21 до 30 от общо 35
  1. #21
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Привет на всички оптимисти.За сметките се сещам за една:1000 кучета --2000 ма..е.Сещам се за един колега ,който на прага на приемането ни в евросъюза казваше:Ей ,тези ще ни оставят само пчели и биволи да гледаме.Защо ве питам .Защото са диви животни и никой в европа не ще да се занимава с тях.Та успех на упоритите.

  2. #22
    Наблюдател
    Регистриран
    02.01.2014
    Мнения
    47
    Цитат Първоначално публикувано от united_17 Виж публикацията
    Мерси на всички за отговорите. Решил съм се в най-скоро време да си закупя семейства и да се заема с това, връщане назад няма. Ivan14 евала колега, на 16 години такъв напредък ! Koragroup мерси за комплимента ! И едва ли човек, роден в манчестър ще се занимава с пчеларство...
    Ще ти препоръчам календарен справочник на Любен Радоев на мене много ми помага пише за всеки месец какво точно се прави . Не се отказвай дори и да имаш загуби,аз също имах загуби миналата година от 12 кошера 3 семейства загубих зимата не ги бях зазимил правилно но човек се учи тази година засега нямам загуба дано и да нямам загуба.Пожелавам ти успех.

  3. #23
    Заслужил Автор
    Регистриран
    08.02.2014
    Мнения
    214
    kato imah 10 kohera mizeh da gi yweli4ih 30 procenta za 1 godina smetni koga 6e gi naprawi6 200

  4. #24
    nyanakiev,Има правила за писане във ФОРУМА (кирилица).
    Нищо не е вечно,дори благодарността.
    "Ренар"

  5. #25
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от nyanakiev Виж публикацията
    kato imah 10 kohera mizeh da gi yweli4ih 30 procenta za 1 godina smetni koga 6e gi naprawi6 200
    Ако имаше как две пръстчета надолу да съм ти дал - едното за латиницата, преплетена с шльокавица и второто за %-центчетата, при добро желание може и една нула да добавиш, ако само това е целта на заниманието, а незабравяй че има и пчеларска програма, не че е кой знае какво, но дава разни възможности.

  6. #26
    Наблюдател
    Регистриран
    14.10.2014
    Мнения
    12
    Пчеларски район
    Руен
    Ivan14, вече съм си купил календар на пчеларя на Иванка Желязкова и съм я прочел 2 пъти. Много полезна книжка. Iskren, за какви програми става въпрос?

  7. #27
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от united_17 Виж публикацията
    Ivan14, вече съм си купил календар на пчеларя на Иванка Желязкова и съм я прочел 2 пъти. Много полезна книжка. Iskren, за какви програми става въпрос?
    Тригодишната НПП(Национална Пчеларска Програма).
    От вчера до днес са коментирани само няколко теми, в една от нях съм постнал няколко линка - точно за ivan14, разтърси се и прочети.

  8. #28
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Хайдее, ето ти линк:

    http://pchelari.com/forum/showthread...5534#post55534

  9. #29
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Сега забелязах нещо интересно, което не го знаех. Един постинг от тази тема беше изтрит, но не от модератор, а от самия форум. Оказа се, че форума автоматично изтрива (скрива) всеки един постинг, който има 10 и повече отрицателни ръчички.

  10. #30
    Заслужил Автор
    Регистриран
    08.02.2014
    Мнения
    214
    с баща ми гледаме 50 кошера на пчелина има място за 200 не ни тежи самото гледане но когато дойде медосбор с вилица и нож и трирамкова центрофуга виждаме голям зор нека колеги с по 150 и повече кошери да споделят своята практика какви разпечятващи средства ползват какви центрофуги с какъв транспорт и какви помещения

 

 
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •