Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 6 от 56 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 51 до 60 от общо 554
  1. #51
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Апитрейд Пловдив Виж публикацията
    Здравейте и на Вас. Вече отговорих на колегата - моля, ако Вие също сте останали с някакво негативно впечатление от работата ни - да го споделите. В противен случай смятам мнението Ви за неуместно и не по темата.

    Поздрави
    Аз съм един от тези които съм давал не веднъж положителна оценка на работата Ви. Но ми се случва да ви се обадя Август, а да ми взимате меда Май. Да, знам отговора Ви. Обаждането не ни обвързва с нищо. Според Вас има ли някакво негативно впечатление от работата? Вашата работа си върви, моя мед стои.

  2. #52
    Заслужил Автор
    Регистриран
    28.11.2013
    Мнения
    209
    Радвам се, че работите с нас и като цяло впечатленията са положителни. Ако желаете, изпратете имената си в лично съобщение и ще проверим случая с това наистина голямо забавяне.

    Поздрави

  3. #53
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Апитрейд Пловдив Виж публикацията
    Радвам се, че работите с нас и като цяло впечатленията са положителни. Ако желаете, изпратете имената си в лично съобщение и ще проверим случая с това наистина голямо забавяне.

    Поздрави
    Само с вас работя, но ще си чакам реда като всички други. Благодаря все пак.

  4. #54
    Заслужил Автор
    Регистриран
    28.11.2013
    Мнения
    209
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    Говореха за 4.6 лв за това викам- нагоре....

    Здравейте,

    Тенденцията продължава да бъде надолу, но досега не сме говорили или обявявали цена от 4.60. Актуалната цена в момента е 4.80 лв/кг, преди това беше 5.00.

    Поздрави

  5. #55
    Автор
    Регистриран
    27.04.2013
    Мнения
    141
    Цитат Първоначално публикувано от Апитрейд Пловдив Виж публикацията
    Здравейте,

    Тенденцията продължава да бъде надолу, но досега не сме говорили или обявявали цена от 4.60. Актуалната цена в момента е 4.80 лв/кг, преди това беше 5.00.

    Поздрави
    Тенденцията до какви нива на спад на цената се очаква от ваша страна?Някакви прогнози върху пазара на меда?

  6. #56
    Заслужил Автор
    Регистриран
    28.11.2013
    Мнения
    209
    Здравейте,

    С конкретни прогнози и цифри не можем да се обвържем - факторите, които имат влияние са много. Като започнем от международните, които вече коментирахме, и стигнем до това, че в момента в България има голямо количество все още нереализиран мед у пчеларите, а същевременно търсенето е слабо.

    Поздрави

  7. #57
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    За втори път вече чистя цялата тема от край до край. Искам да припомня на всички, че тази тема се намира в специален раздел за дългосрочни покупки, в който има въведени специални правила. Моля всички да ги спазват.
    http://pchelari.com/forum/showthread.php?t=1768

    Ето една извадка от правилата, която много хора си позволиха да нарушат:

    ПРАВА И ЗАДЪЛЖЕНИЯ НА ПОТЕНЦИАЛНИТЕ ПРОДАВАЧИ
    1. РАЗРЕШАВА СЕ на всеки един посетител на форума да иска допълнителна информация, свързана с един или друг параметър на услугата за изкупуване, както и за начините на плащане, начините на изкупуване, ценовата политика, надценките за количества и т.н.
    2. РАЗРЕШАВАТ СЕ хвалбите от доволните продавачи, както и описания как в практиката се е извършвало самото изкупуване.
    3. РАЗРЕШАВАТ СЕ критиките на недоволни продавачи, но само ако са ползвали услугите на изкупвача, и само ако критиките им СА ПОДКРЕПЕНИ С ДОКАЗАТЕЛСТВА и богат снимков материал.
    4. ЗАБРАНЯВА СЕ обсъждането на публикуваните цени !!!
    5. ЗАБРАНЯВА СЕ критикуването на услугата, нейното качество или други нейни параметри.
    6. ЗАБРАНЯВА СЕ сравняването на услугата с други конкурентни такива, както и всякакъв тип коментари, че еди кой си прави подобни услуги, по-добри или по-евтини.
    8. ЗАБРАНЯВА СЕ публикуването на линкове към сайтове с конкурентни изкупвачи.
    9. ЗАБРАНЯВАТ СЕ всякакви коментари или обсъждания извън тези, касаещи самата услуга по изкупуване.

  8. #58
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Апитрейд Пловдив
    Радвам се, че работите с нас и като цяло впечатленията са положителни. Ако желаете, изпратете имената си в лично съобщение и ще проверим случая с това наистина голямо забавяне.


    Както винаги Апитрейд Пловдив излязоха коректна фирма за което им БЛАГОДАРЯ. Да сте живи и здрави и все така отзивчиви!

  9. #59
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Днес дойдоха и ми взеха меда. Дори направиха всичко възможно да съкратят времето си за път, за да ми направят и една услуга. Благодаря ви момчета. Живи и здрави.

  10. #60
    Заслужил Автор
    Регистриран
    28.11.2013
    Мнения
    209
    Здравейте,

    Налага се допълнителна промяна в изкупните цени. Медът на хората, от които вече е взета проба, ще бъде изплатен по старите цени, които са били актуални към момента на взимането й.

    Настоящите цени са:
    - Букет / слънчоглед - 4.50 лв/кг
    - Липа - 4.70 лв/кг
    - Акация - 6.00 лв/лг
    - Манов - 6.10 лв/кг

    Поздрави и успешен сезон 2016!
    Този пост е редактиран от Апитрейд Пловдив; 24.03.2016 в 14:58.

 

 
Страница 6 от 56 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 4 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •