Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 185 от 496 ПърваПърва ... 85135175183184185186187195235285 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,841 до 1,850 от общо 4956
  1. #1841
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.06.2014
    Мнения
    466
    Пчеларски район
    гр Aприлци
    Цитат Първоначално публикувано от m_pchelari Виж публикацията
    То не е нужно да гледаме думите а цифрите. Среден добив по 80 кг. от кошер. Среден добив в България 35 килограма.
    В Украйна 80х2.50 лв. = 200 лв. от кошер.
    В България 35х5 лв. = 175 лв. от кошер.
    Нека си го амат (както казва дъщеря ми ), европейците барабар с амитраза ,антибиотиците и шекера !!!!
    Проблема не е на украинските колеги ,а на политическата каста в Европа ! Вече има примери за обезкървени цели сектори в България и пчеларството преди да е надигнало глава ще се затрие ! Жалко за ентусиазма на младите ! Перспективи май, че малко !

  2. #1842
    Потребител
    Регистриран
    17.01.2013
    Мнения
    85
    Сайта pchelari.com е създаден за да манипулира пчеларите в България.

  3. #1843
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Цитат Първоначално публикувано от динев Виж публикацията
    Сайта pchelari.com е създаден за да манипулира пчеларите в България.
    Ако можете да го докажете - ОК, но иначе мнението ще бъде изтрито, защото е обидно най-малкото спрямо хората, които са тук от началото.
    Иначе съм съгласен, че има хора, които влизат в този форум само с тази цел, но редовните ги познаваме и дори им теглим по една културна майна.
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  4. #1844
    Потребител
    Регистриран
    17.01.2013
    Мнения
    85
    Цитат Първоначално публикувано от Дамян Дамянов Виж публикацията
    Ако можете да го докажете - ОК, но иначе мнението ще бъде изтрито, защото е обидно най-малкото спрямо хората, които са тук от началото.
    Иначе съм съгласен, че има хора, които влизат в този форум само с тази цел, но редовните ги познаваме и дори им теглим по една културна майна.
    Редовните сте тролове. А Вие Дамянов по-добре си изтрийте вашия не културен пост.

  5. #1845
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,884
    Цитат Първоначално публикувано от динев Виж публикацията
    Сайта pchelari.com е създаден за да манипулира пчеларите в България.
    Дрън-дрън ярина. Консумирайте алкохола с мярка!
    Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ
    Всеки трябва да извърви своя пчеларски път... Доктора от Павликени

  6. #1846
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    А стига бе!
    То, май съм много тъп, че не съм установил досега този факт!

    П.П. По повод поста на Динев.

    А дали някой ни манипулира или не, в тази тема е без значение. Факт е обаче сгромолясването на цената на произвежданата от нас стока - мед и восък. И докъде ще стигне, никой не може да предвиди. В крайна сметка не ни чака нищо хубаво.

  7. #1847
    Потребител
    Регистриран
    17.01.2013
    Мнения
    85
    В История славянобългарска Отец Паисий казва за поп Богомил - "Богонемил". За пчеларите в България сайта pchelari.com е "непчелари.ком"

  8. #1848
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от динев Виж публикацията
    В История славянобългарска Отец Паисий казва за поп Богомил - "Богонемил". За пчеларите в България сайта pchelari.com е "непчелари.ком"
    Има доза истина в написаното от теб, но чак пък манипулация. Действително тук присъстват "непчелари", но това не би следвало да ни кара да се съобразяваме с тяхното мнение, по-скоро би било редно да го подминем.

  9. #1849
    VIP Автор
    Регистриран
    14.02.2014
    Мнения
    1,056
    Пчеларски район
    Сливен
    Влизането във форума не е задължително.
    Всеки решава доброволно дали да се облъчи с манипулация или не.
    Четенето на манипулаци също е източник на информация.
    Винаги може по-добре.

  10. #1850
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от динев Виж публикацията
    Сайта pchelari.com е създаден за да манипулира пчеларите в България.
    Манипулиране е когато казваш НЕИСТИСКИ НЕЩА от типа "не си продавайте меда, чакайте след нова година, вашият труд е безценен" и всякакви други подобни. Наистина във форума имаше такива манипулатори, които бръщолевеха врели-некипели, и който ги послуша - сега може да духа супата.

    Когато обаче се казва истината - само истината и нищо друго - това не е манипулация. Това е ИНФОРМАЦИЯ в най-чистата нейна форма. Точно манипулаторите във форума (да не им изреждам имената) ми попречиха на мене да ви кажа САМАТА ИСТИНА. Знаех я 2-3 седмици преди да набера смелост да ви я кажа, но си мълчах именно заради манипулаторите.

    Това, което се случи е, че много пчелари ЗАГУБИХА ПАРИ заради няколко МАНИПУЛАТОРА, които бръщолевеха глупости в тази тема. Тяхната некадърност или простотия - знам ли, беше заплатена от много други невинни пчелари, които можеха да си продадат меда на 5.20, но се подведоха по простотиите, плещени в тази тема. Можете да им видите имената, ако се върнете няколко страници назад в тази тема.

    Вземането на правилни бизнес-решения предполага получаването на НАВРЕМЕННА, ТОЧНА и ВЯРНА ИНФОРМАЦИЯ. Който я имаше, успя да се измъкне сух от тази каша. А който вземаше решения на базата ИЗМИСЛЕНИ ИЛЮЗИИ, сега може да се сърди само на себе си. Жал ми е за хората, които загубиха пари. Можех да помогна на поне част от тях, давайки им навременна информация, но за съжаление ПРОСТОТИЯТА ВЪВ ФОРУМА този път победи. Тези, които повярваха на простотията, сега могат само да ближат рани. Съжалявам ......... можеше да бъде предотвратено .......

 

 
Страница 185 от 496 ПърваПърва ... 85135175183184185186187195235285 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 18 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 18 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •