Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 170 от 186 ПърваПърва ... 70120160168169170171172180 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,691 до 1,700 от общо 1859
  1. #1691
    Заслужил Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    281
    Ами няма как да ме убедите в нещо , като имате едногодишен опит , а само четете и гледате клипчета от интернет и им вярвате сляпо.като дойде думата за вашия практически опит да споделите се измъквате по терлици.
    Как стопирате роенето май нямате отговор?!

    И как виждаш заклейката без да надигаш? Нямам нищо против ЯК нито ви нападам просто пишете с минимален опит.утре ще ви снимам моите далаци може да създам друга теория.

    п.п. в пчеларството си е пчеларство самата форма на жилището им е само нещо косвено, а самото разбиране на същноста е едно и също за всички системи. важно е какво търсиш екзотика добиви или и двете.

  2. #1692
    Забранен
    Регистриран
    21.06.2015
    Мнения
    1,068
    Пчеларски район
    Златоград
    Токо, нямам приоритет да те убеждавам в нещо. Моя безплатен съвет за теб е да си ползваш общоприетите технологии. Това е и съвета ми към всички тук пишещи и присъстващи.
    Опита ти да измъкнеш информация с хапливо подпитване не работи. Мисля да не пиша вече по темата, че много Ви дразня. Желая всекиму успех в пчеларството много мед, малко болести и повече удоволствие в работата. ЖИВИ И ЗДРАВИ!!!

  3. #1693
    Заслужил Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    281
    Ами и ти жив и здрав ясно е че нямаш информация понеже имаш нищожни практически и теоретически познания засега , за в бъдеще не знам и аз ти пожелавам успех.
    Питам защото човек се учи докато е жив , винаги излиза нещо ново и интересно , а това че вашата теория е неузряла още няма проблем ще поживеем ще видим .
    Не беше ли форума едно от местата, където се споделя информация?!
    Аз знам как може дори и при ЯК да се предотврати роенето исках само да си сверя часовника , но щом е тайна за теб н.п.
    догодина пак ще пиша наистина със здраве

  4. #1694
    Забранен
    Регистриран
    21.06.2015
    Мнения
    1,068
    Пчеларски район
    Златоград
    Цитат Първоначално публикувано от toko652003 Виж публикацията
    Ами и ти жив и здрав ясно е че нямаш информация понеже имаш нищожни практически и теоретически познания засега , за в бъдеще не знам и аз ти пожелавам успех.
    Питам защото човек се учи докато е жив , винаги излиза нещо ново и интересно , а това че вашата теория е неузряла още няма проблем ще поживеем ще видим .
    Не беше ли форума едно от местата, където се споделя информация?!
    Аз знам как може дори и при ЯК да се предотврати роенето исках само да си сверя часовника , но щом е тайна за теб н.п.
    догодина пак ще пиша наистина със здраве
    Как можеш да си свериш часовника, с друг, за когото твърдиш, че е неточен не е ли противоречиво това твърдение?

  5. #1695
    Забранен
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    415
    Цитат Първоначално публикувано от vasilevsa Виж публикацията
    Токо, нямам приоритет да те убеждавам в нещо. Моя безплатен съвет за теб е да си ползваш общоприетите технологии. Това е и съвета ми към всички тук пишещи и присъстващи.
    Опита ти да измъкнеш информация с хапливо подпитване не работи. Мисля да не пиша вече по темата, че много Ви дразня. Желая всекиму успех в пчеларството много мед, малко болести и повече удоволствие в работата. ЖИВИ И ЗДРАВИ!!!
    Василевса, трябва да се пише по темата, аз продължавам, но наистина и аз ще се огранича и ще пиша по-малко в бъдеще.

    Жалко че такава тема беше убита.

  6. #1696
    Почетен Автор
    Регистриран
    19.05.2011
    Мнения
    512
    Пчеларски район
    асеновград
    Цитат Първоначално публикувано от toko652003 Виж публикацията
    Не беше ли форума едно от местата, където се споделя информация?!
    Аз знам как може дори и при ЯК да се предотврати роенето
    Ако форума е място за споделяне на информация и ти знаеш как се предотвратява роенето при ЯК, хайде кажи де.

  7. #1697
    Заслужил Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    281
    При всички системи е едно и също контролираш пчелното млечице.

  8. #1698
    Забранен
    Регистриран
    21.06.2015
    Мнения
    1,068
    Пчеларски район
    Златоград
    Цитат Първоначално публикувано от slavi 13 Виж публикацията
    Василевса, трябва да се пише по темата, аз продължавам, но наистина и аз ще се огранича и ще пиша по-малко в бъдеще.

    Жалко че такава тема беше убита.
    Ти също можеш да пишеш при желание и ти работиш с тази система и имаш наблюдения доста по-големи от моите. Убита бе! Възкръсна от нафталина, но заедно с нея възкръсна и Токо.

  9. #1699
    Забранен
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    415
    Цитат Първоначално публикувано от toko652003 Виж публикацията
    При всички системи е едно и също контролираш пчелното млечице. Ако липсва израсходването му е равно на роене или по простичко няма ли достатъчно открито пило, а как се постига е това вече е...
    Нещо не разбрах, може ли по-подробно обяснение.
    Имай на предвид, че съм спец в роенето и не приемам тъпи постове, които не се четат на български.

  10. #1700
    Почетен Автор
    Регистриран
    19.05.2011
    Мнения
    512
    Пчеларски район
    асеновград
    Цитат Първоначално публикувано от toko652003 Виж публикацията
    При всички системи е едно и също контролираш пчелното млечице.
    Извинявай, още един въпрос - как.

 

 
Страница 170 от 186 ПърваПърва ... 70120160168169170171172180 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 7 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 7 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •